Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Jesteś tutaj: Start / Sport / Klasy Sportowe

Klasy Sportowe

Artykuły

MORSY z SP 2 w LWÓWKU ŚLĄSKIM ŁAMIĄ PIERWSZE LODY

2018-02-12

W niedzielę 11 lutego 2018 roku  o godz.13.00 odbyło się kolejne morsowanie dla uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. W niecodziennych warunkach uczestnicy mieli okazję hartowania organizmu na świeżym powietrzu w okolicy restauracji Czerwony Rak w Rakowicach (temperatura powietrza około 30 C, wody około 00 C).

Czytaj więcej o: MORSY z SP 2 w LWÓWKU ŚLĄSKIM ŁAMIĄ PIERWSZE LODY

WYCIECZKA DO SUDECKIEJ ZAGRODY EDUKACYJNEJ

2018-02-12

Dnia 12 stycznia 2018 roku klasa IV B i D ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim wybrały się na wycieczkę do Sudeckiej Zagrody Edukacyjnej w Dobkowie. Celem wycieczki było zapoznanie dzieci z meteorologią i klimatologią, zanieczyszczeniami i ochroną powietrza oraz oszczędzaniem energii. 

Czytaj więcej o: WYCIECZKA DO SUDECKIEJ ZAGRODY EDUKACYJNEJ

UCZNIOWIE Z SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI W FINALE KARKONOSKIEGO MINI HANDBALL

2017-12-11

Wielkim turniejem finałowym zakończył się cykl imprez w ramach programu Karkonoski Mini Handball, w którym uczestniczyli uczniowie SP 2 w Lwówku Śląskim wraz z nauczycielem wychowania fizycznego p. Mirosławem Kobiałka.

Czytaj więcej o: UCZNIOWIE Z SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI W FINALE KARKONOSKIEGO MINI HANDBALL

Morsy z SP 2 w Lwówku Śląskim walczą z niskimi temperaturami

2017-12-04

W niedzielę 3 grudnia 2017 roku  o godz.13.00 odbyło się kolejne grupowe morsowanie dla uczniów, rodziców i pracowników naszej szkoły. W niecodziennych warunkach uczestnicy mieli okazję hartowania organizmu na świeżym powietrzu w okolicy restauracji Czerwony Rak w Rakowicach (temperatura powietrza około 00 C, wody około 20 C).

Czytaj więcej o: Morsy z SP 2 w Lwówku Śląskim walczą z niskimi temperaturami

II etap Karkonoskiego turnieju Mini Handballu

2017-11-18

Dnia 15 listopada 2017 roku w Hali sportowej przy Szkole Podstawowej w Mirsku rozegrany został II etap programu Karkonoskiego Mini Handballu realizowanego przez UKS Śniadek Jelenia Góra. Tak jak w ubiegłym tygodniu w Parku Sportowym Złotnicza i tym razem zorganizowano dwa turnieje, zarówno dla klas 1-3 oraz 4-6.

Czytaj więcej o: II etap Karkonoskiego turnieju Mini Handballu

Kolejne starty Dzieci z SP 2 w Lwówku Śląskim z Marszach na Orientacje

2017-11-07

     Dnia 4 listopada w Henrykowie Lubańskim odbyła się  XIII edycja Marszy na Orientację „Bukowa Góra 2017” Impreza Ogólnopolska, VIII runda Pucharu Dolnośląskiego w MnO 2017.

Czytaj więcej o: Kolejne starty Dzieci z SP 2 w Lwówku Śląskim z Marszach na Orientacje

Kolejne spotkanie MORSÓW w niedzielne popołudnie.

2017-11-06

Dzisiaj chyba było zbyt ciepło dla naszych Morsów, bo frekwencja niewielka - mimo wszystko hartowanie zaliczone!

Czytaj więcej o: Kolejne spotkanie MORSÓW w niedzielne popołudnie.

Uczniowie lwóweckiej SP nr 2 grali w Turnieju „O Puchar Tymbarku”

2017-10-26

Na stadionie w Mirsku, 19 października br. dwie drużyny piłkarskie U12 ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim rywalizowały na etapie powiatowym w XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” w roku szkolnym 2017/2018.

Czytaj więcej o: Uczniowie lwóweckiej SP nr 2 grali w Turnieju „O Puchar Tymbarku”

Nasze dzieci na Pucharze Dolnośląskim w Marszach na Orientację

2017-10-25

Dnia 24 października 2017 roku reprezentanci klasy IV d i V e ze SP 2 w Lwówku Śląskim wzięli udział w VII Rundzie Pucharu Dolnego Śląska w Marszach na Orientację, które odbyły się w Szklarskiej Porębie w okolicach Chaty Izerskiej :) Na trasę wyruszyli Uczniowie, Opiekunowie i Rodzice. Rano straszył nas ulewny deszcz, potem pogoda była już znacznie lepsza :) Było super ! Więcej zdjęć sport/galeria.

Czytaj więcej o: Nasze dzieci na Pucharze Dolnośląskim w Marszach na Orientację

Druga odsłona najmłodszych morsów

2017-10-22

Po raz drugi w akwenach wodnych w Rakowicach Małych przy restauracji "Czerwony Rak" odbyło się morsowanie dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim. W niecodziennych warunkach uczniowie hartowali swoje organizmy pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego oraz własnych rodziców.

Czytaj więcej o: Druga odsłona najmłodszych morsów

Morsy ze Szkoły Podstawowej nr 2 otworzyły sezon !!!

2017-10-22

W niedzielę 8 października o godz.11.00 odbyło się pierwsze grupowe morsowanie dla uczniów i rodziców naszej szkoły. Z niecodzienną propozycją hartowania organizmu w ten sposób wyszedł do uczniów i rodziców pan Mariusz Proszko, który w Rakowicach nieopodal restauracji Czerwony Rak umówił się ze swoimi uczniami na pierwsze wspólne zanurzenie w zimnej wodzie.

Czytaj więcej o: Morsy ze Szkoły Podstawowej nr 2 otworzyły sezon !!!


Przejdź do góry