Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 – GALA LAUREATÓW 2018

W dniu 26 września br. w Pałacu Brunów odbyła się XVI Gala Laureatów 2018, której organizatorem był Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji  w Lwówek Śląskim oraz Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim. Na galę zostali zaproszeni Dyrektorzy szkół, laureaci konkursów naukowych oraz sportowych wraz z rodzicami .

Szkołę Podstawową nr 2 w Lwówku Śląskim  reprezentował zastępca dyrektora p. Krzysztof Marecki wraz z nauczycielami p. Joanną Pawłowską oraz p. Grzegorzem Połaczewskim  i laureatami.

Nominowani do Gali Laureatów 2018

 

Imię i nazwisko

 

Szkoła

 

Osiągnięcia

 

Opiekun, rodzice przy indywidualnych

 

IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ – SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASY I-VI 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE

1. Bartosz Polarczyk

Szkoła Podstawowa  nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce – II miejsce

Konkurencja: bieg 1000 m (3:00,70 min)

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – II miejsce

Konkurencja: bieg 2000 m

Opiekun: Mirosław Kobiałka, Magdalena Pawłowicz

 

Rodzice: Iwona i Tomasz Polarczyk

2. Tymoteusz Mazurek

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w biegach na orientację

– II miejsce

 

Opiekun: Mirosław Kobiałka

 

Rodzice: Kamila i Krzysztof Mazurek

3. Igor Kyzioł

Szkoła Podstawowa

nr 2 w Lwówku Śląskim

Mistrzostwa Dolnego Śląska w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – VI miejsce

Konkurencja: bieg 2000 m

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

Rodzice: Dorota i Arkadiusz Kyzioł

4. Kacper Gałka

Szkoła Podstawowa

nr 2 w Lwówku Śląskim

ü  Mistrzostwa Dolnego Śląska w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – IV miejsce

Konkurencja: bieg 2000 m

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

Rodzice: Ewelina i Daniel Gałka

5. Lena Zimmer

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce – III miejsce

Konkurencja: skok wzwyż dziewcząt (135 cm)

Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci Szkolnej w Lekkiej Atletyce – I miejsce

Konkurencja: skok wzwyż

Opiekun: Magdalena Pawłowicz

 

Rodzice: Monika i Sławomir Zimmer

6. Katarzyna Gelleta

Szkoła Podstawowa

nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – VI miejsce

Konkurencja: pchnięcie kulą 3 kg

Finał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – III miejsce

Konkurencja: pchnięcie kulą 3 kg (7,96)

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

Rodzice: Aneta i Paweł Gelleta

OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁOWE

1. Zespół w składzie:

Kacper Borowski

Marcin Cieśla

Igor Kyzioł

Dominik Suski

Szkoła Podstawowa

nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Strefy Jeleniogórskiej

w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – III miejsce

Konkurencja: sztafeta 4 x100 m

 

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

 

2. Zespół w składzie:

Lena Zimmer

Eliza Kopeć

Wiktoria Gogola

Paulina Wójtowicz

Szkoła Podstawowa    nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – III miejsce

Konkurencja: sztafeta 4x100 m

 

Opiekun: Mariusz Proszko

 

 

3. Zespół w składzie:

Kacper Borowski

Marcel Kaczmarczyk

Kacper Gałka

Igor Kyzioł

Błażej Łoza

Dominik Suski

Bartosz Zatorski

Dominik Karp

Jakub Michalak

Bartosz Pietruszka

 

Szkoła Podstawowa  nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców – IV miejsce

Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców – I miejsce

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

 

4. Zespół w składzie:

Kacper Borowski

Jakub Fedor

Kacper Gałka

Marcel Kaczmarczyk

Dominik Karp

Dominik Kufel

Igor Kyzioł

Błażej Łoza

Igor Nestorowicz

Bartosz Pietruszka

Bartosz Polarczyk

Mikołaj Ryba

Wiktor Skrobuk

Dominik Suski

Ignacy Zabłocki

Bartosz Czerwień

 

Szkoła Podstawowa   nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców – IV miejsce

Finał Strefy Jeleniogórskiej

w Mini Piłce Ręcznej Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – I miejsce

 

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

 

5. Zespół w składzie:

 Bartosz Polarczyk

Kacper Borowski

Kacper Gałka

Igor Kyzioł

Dominik Suski

Marcel Kaczmarczyk

Szkoła Podstawowa   nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – III  miejsce

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Czworoboju Lekkoatletycznym Chłopców – IX miejsce

Opiekun: Magdalena Pawłowicz

 

 

6. Zespół w składzie:

Kacper Borowski

Kacper Gałka

Marcel Kaczmarczyk

Dominik Karp

Igor Kyzioł

Jakub Michalak

Igor Nestorowicz

Bartosz Polarczyk

Mikołaj Ryba

Wiktor Skrobuk

Marcin Cieśla

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – XIII miejsce

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców

– II miejsce

 

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

 

 

7. Zespół w składzie:

 

Karolina Miszkurka

Paulina Wójtowicz

Emilia Różnicka

Eliza Kopeć

Magda Paplicka

Maria Skorzeńc

Szkoła Podstawowa  nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Strefy Jeleniogórskiej

w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt Igrzysk Dzieci Szkolnej – II miejsce

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt – X miejsce

Opiekun: Magdalena Pawłowicz

8. Zespół w składzie:

Bartosz Polarczyk

Igor Kyzioł

Kacper Gałka

Dominik Kufel

Marcin Cieśla

Dariusz Sulik

Hubert Kocot

Tymoteusz Mazurek

Bartosz Paciejewski

Hubert Burdukiewicz

Konrad Draj

Jakub Ostyński

Igor Gelleta

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci

w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców

– I miejsce

Opiekun: Grzegorz Połaczewski

9. Zespół w składzie:

Nikola Banach

Weronika Burniak

Agata Cymon

Emilia Didyk

Emilia Jaskuła

Joanna Jonak

Eliza Kopeć

Martyna Kufel

Karolina Miszkurka

Oliwia Rapir

Weronika Rosołek

Emilia Różnicka

Paulina Wójtowicz

Lena Zimmer

Szkoła Podstawowa

Nr 2 w Lwówku Śląskim

Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci

w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – II miejsce

Opiekun: Mariusz Proszko

14. Zespół w składzie (nauczyciele wf):

Magdalena Pawłowicz

Mariusz Proszko

Mirek Kobiałka

Grzegorz Połaczewski

Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Dolnego Śląska w Zawodach Rozgrywanych w Roku Szkolnym 2017/2018 w Ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (na 554 szkoły Dolnego Śląska)

Opiekun: Dyrektor Krzysztof Bieliński

opracował Grzegorz Połaczewski


Przejdź do góry