Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Sprawozdania Sportowe LZS

Artykuły

ZŁOTE CHŁOPAKI Z SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI

2018-03-11

W dniu 03 marca 2018 roku uczniowie z SP 2 w Lwówku Śląskim wzięli udział w Finale Dolnośląskim halowej piłki nożnej w ramach XIX  Dolnośląskich  Igrzysk LZS - Mieszkańców Wsi i Miastna szczeblu wojewódzkim. W zawodach wzięli udział zawodnicy do lat 13, których opiekunem był Grzegorz Połaczewski. W tym dniu o godzinie 10.00 Pani Wójt Gminy Wińsko - Jolanta Krysowata- Zielnica dokonała otwarcia turnieju, życząc wszystkim zawodnikom jak najlepszych wyników oraz jak stwierdziła ostatecznie "aby wygrał najlepszy".

Czytaj więcej o: ZŁOTE CHŁOPAKI Z SP 2 LWÓWEK ŚLĄSKI

CHŁOPCY Z SP 2 LWÓWEK ŚLASKI NAJLEPSI W STREFOWYCH ROZGRYWKACH HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

2018-02-18

Dnia 18 lutego 2018 roku na Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się Finał Strefy Jeleniogórskiej LZS w halowej piłce nożnej do lat 13. Organizatorem rozgrywek  był Dolnośląskie Zrzeszenie LZS we Wrocławiu, Powiatowe Zrzeszenie LZS we Lwówku Śląskim.           

Czytaj więcej o: CHŁOPCY Z SP 2 LWÓWEK ŚLASKI NAJLEPSI W STREFOWYCH ROZGRYWKACH HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ

DOBRY START CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DO LAT 13

2018-02-12

Dnia 4 lutego 2018r.  na hali sportowej przy SP2 w Lwówku Śląskim odbyły się MISTRZOSTWA  POWIATU LWÓWECKIEGO LZS W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ CHŁOPCÓW DO 13 LAT.

W turnieju wzięło udział 6 drużyn z powiatu lwóweckiego – ponad 50 zawodników. Rozegrano 15 meczów systemem każdy z każdym według wcześniejszego losowania. Zawody były eliminacjami do finału strefy jeleniogórskiej LZS.

Czytaj więcej o: DOBRY START CHŁOPCÓW W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ DO LAT 13

DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LWÓWKU ŚLĄSKIM NA FINALE DOLNOŚLASKIM LZS W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

2017-10-21

Dnia 21 września 2017r. na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej w Roztoce odbyły się Finały Dolnośląskie LZS  w Jesiennych Biegach Przełajowych. Z Powiatu Lwóweckiego przyjechała mocna grupa dzieci i młodzieży szkolnej wraz z opiekunami poszczególnych grup.

Czytaj więcej o: DZIECI ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LWÓWKU ŚLĄSKIM NA FINALE DOLNOŚLASKIM LZS W JESIENNYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

DOBRE STARTY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LWÓWKU ŚLĄSKIM

2017-10-21

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego oraz Gminy Lwówek Śląski LZS Jesienne Biegi  Przełajowe 2017r.

Dnia 12 września 2017 roku na boisku piłkarskim w Rakowicach Wielkich odbyły się Powiatowe Mistrzostwa LZS w Biegach Przełajowych. Od godzin porannych dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowali w swoich rocznikach na różnych dystansach.

Czytaj więcej o: DOBRE STARTY W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH UCZNIÓW ZE SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 2 W LWÓWKU ŚLĄSKIM


Przejdź do góry