Druga odsłona najmłodszych morsów

Po raz drugi w akwenach wodnych w Rakowicach Małych przy restauracji "Czerwony Rak" odbyło się morsowanie dla dzieci i młodzieży ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim. W niecodziennych warunkach uczniowie hartowali swoje organizmy pod okiem nauczycieli wychowania fizycznego oraz własnych rodziców.

Wszyscy ochotnicy morsowania  wykonali wspólną rozgrzewkę w celu podniesienia temperatury ciała, po czym wbiegli do wody o temperaturze 12 stopni.  3-minutowa kąpiel wystarczyła wszystkim uczestnikom, aby szybko wskoczyć w ręczniki i ubrania. Na zakończenie uczestnicy mogli zagrzać się przy ognisku i zjeść smażoną kiełbaskę. Gratulację dla uczestników i zapraszamy już za tydzień na morsowanie. Więcej zdjęć w sport/galerii.