PIERWSZY SPRAWDZIAN PRZEŁAJOWY DOBRYM PROGNOSTYKIEM

Dnia 10 marca 2018 roku na Stadionie Miejskim w Lwówku Śląskim odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska w Biegach Przełajowych oraz XII Lwówecki Sprawdzian Przełajowy. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim wystartowały w kategorii dzieci starsze: dziewczęta 1000m, chłopcy 1200m (rocznik 2005-2006) oraz młodzicy: dziewczęta 1500m, chłopcy 2000m (rocznik 2004-2003).

Uczniowie wspierani byli przez rodziców oraz nauczycieli wychowania fizycznego. W biegach wystartowali uczniowie szkół, oraz zawodnicy klubów lekkoatletycznych z Dolnego Śląska. Wśród naszych uczniów najlepiej pobiegli Bartosz Polarczyk zajmując II miejsce w kategorii dzieci starsze i Maja Gołębiowska zajmując III miejsce w kategorii młodzika. Gratulacje dla wszystkich startujących uczniów oraz zawodników.

Opracował

Grzegorz Połaczewski