Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Kalendarz Imprez Hali Sportowej

Artykuły

Kalendarz Rozgrywek III Dolnośląskiej Ligii Piłki Ręcznej

2017-10-22

DOLNOŚLĄSKA III LIGA PIŁKI RĘCZNEJ MĘŻCZYZN – SEZON 2017/2018

PIERWSZA RUNDA

LP

ZESPÓŁ

LOS

1

MKS Zagłębie II Lubin S.A

9

2

ŚKPR II Świdnica

10

3

KS SPR Chrobry II Głogów

8

4

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

5

5

SPR Oleśnica

6

6

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

7

7

KS Środa Śląska

3

8

LKPR Moto-Jelcz II Oława

2

9

MKS Piast Lwówek

4

10

WKS Śląsk Wrocław

1

 

1 kolejka  2017-10-21/22

WKS Śląsk Wrocław

ŚKPR II Świdnica

LKPR Moto-Jelcz II Oława

MKS Zagłębie II Lubin S.A

KS Środa Śląska

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Piast Lwówek

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

SPR Oleśnica

2 kolejka  2017-10-28/29

ŚKPR II Świdnica

SPR Oleśnica

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Piast Lwówek

MKS Zagłębie II Lubin S.A

KS Środa Śląska

WKS Śląsk Wrocław

LKPR Moto-Jelcz II Oława

3 kolejka  2017-11-04/05

LKPR Moto-Jelcz II Oława

ŚKPR II Świdnica

KS Środa Śląska

WKS Śląsk Wrocław

MKS Piast Lwówek

MKS Zagłębie II Lubin S.A

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS SPR Chrobry II Głogów

SPR Oleśnica

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

4 kolejka  2017-11-18/19

ŚKPR II Świdnica

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS SPR Chrobry II Głogów

SPR Oleśnica

MKS Zagłębie II Lubin S.A

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

WKS Śląsk Wrocław

MKS Piast Lwówek

LKPR Moto-Jelcz II Oława

KS Środa Śląska

5 kolejka  2017-11-25/26

KS Środa Śląska

ŚKPR II Świdnica

MKS Piast Lwówek

LKPR Moto-Jelcz II Oława

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

WKS Śląsk Wrocław

SPR Oleśnica

MKS Zagłębie II Lubin S.A

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS SPR Chrobry II Głogów

6 kolejka  2017-12-02/03

ŚKPR II Świdnica

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Zagłębie II Lubin S.A

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

WKS Śląsk Wrocław

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz II Oława

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS Środa Śląska

MKS Piast Lwówek

7 kolejka  2017-12-09/10

MKS Piast Lwówek

ŚKPR II Świdnica

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS Środa Śląska

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz II Oława

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

WKS Śląsk Wrocław

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Zagłębie II Lubin S.A

8 kolejka  2017-12-16/17

ŚKPR II Świdnica

MKS Zagłębie II Lubin S.A

WKS Śląsk Wrocław

KS SPR Chrobry II Głogów

LKPR Moto-Jelcz II Oława

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS Środa Śląska

SPR Oleśnica

MKS Piast Lwówek

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

9 kolejka  2018-02-03/04

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

ŚKPR II Świdnica

SPR Oleśnica

MKS Piast Lwówek

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS Środa Śląska

KS SPR Chrobry II Głogów

LKPR Moto-Jelcz II Oława

MKS Zagłębie II Lubin S.A

WKS Śląsk Wrocław

 

DRUGA RUNDA

10 kolejka  2018-02-17/18

WKS Śląsk Wrocław

ŚKPR II Świdnica

LKPR Moto-Jelcz II Oława

MKS Zagłębie II Lubin S.A

KS Środa Śląska

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Piast Lwówek

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

SPR Oleśnica

11 kolejka  2018-03-03/04

ŚKPR II Świdnica

SPR Oleśnica

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Piast Lwówek

MKS Zagłębie II Lubin S.A

KS Środa Śląska

WKS Śląsk Wrocław

LKPR Moto-Jelcz II Oława

 12 kolejka  2018-03-10/11

LKPR Moto-Jelcz II Oława

ŚKPR II Świdnica

KS Środa Śląska

WKS Śląsk Wrocław

MKS Piast Lwówek

MKS Zagłębie II Lubin S.A

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS SPR Chrobry II Głogów

SPR Oleśnica

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

13 kolejka  2018-03-17/18

ŚKPR II Świdnica

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS SPR Chrobry II Głogów

SPR Oleśnica

MKS Zagłębie II Lubin S.A

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

WKS Śląsk Wrocław

MKS Piast Lwówek

LKPR Moto-Jelcz II Oława

KS Środa Śląska

14 kolejka  2018-03-24/25

KS Środa Śląska

ŚKPR II Świdnica

MKS Piast Lwówek

LKPR Moto-Jelcz II Oława

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

WKS Śląsk Wrocław

SPR Oleśnica

MKS Zagłębie II Lubin S.A

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS SPR Chrobry II Głogów

15 kolejka  2018-04-07/08

ŚKPR II Świdnica

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Zagłębie II Lubin S.A

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

WKS Śląsk Wrocław

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz II Oława

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS Środa Śląska

MKS Piast Lwówek

16 kolejka  2018-04-14/15

MKS Piast Lwówek

ŚKPR II Świdnica

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

KS Środa Śląska

SPR Oleśnica

LKPR Moto-Jelcz II Oława

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

WKS Śląsk Wrocław

KS SPR Chrobry II Głogów

MKS Zagłębie II Lubin S.A

17 kolejka  2018-04-21/22

ŚKPR II Świdnica

MKS Zagłębie II Lubin S.A

WKS Śląsk Wrocław

KS SPR Chrobry II Głogów

LKPR Moto-Jelcz II Oława

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS Środa Śląska

SPR Oleśnica

MKS Piast Lwówek

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

18 kolejka  2018-04-28/29

BT Krokus Bystrzyca Kłodzka

ŚKPR II Świdnica

SPR Oleśnica

MKS Piast Lwówek

UKS GOKiS II Kąty Wrocławskie

KS Środa Śląska

KS SPR Chrobry II Głogów

LKPR Moto-Jelcz II Oława

MKS Zagłębie II Lubin S.A

WKS Śląsk Wrocław

Czytaj więcej o: Kalendarz Rozgrywek III Dolnośląskiej Ligii Piłki Ręcznej


Przejdź do góry