Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

HALOWY MIKOŁAJKOWY MITING LEKKOATLETYCZNY – „LIGA SKOCZKÓW 2018”

     Dnia 19 grudnia 2018 roku w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej nr 2 w Lwówku Śląskim odbył się I Halowy Mikołajkowy Miting Lekkoatletyczny – „Liga Skoczków 2018”.

Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski.

W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 40m, 200m, 400m, 600m 800m, rzut piłką lekarską oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 240 uczniów szkoły.

Przebieg zawodów:                             

BIEG 40m DZIEWCZĄT (I-II  2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

HORANIN ALEKSANDRA

II B

7,10

I

2

ZABŁOCKA WERONIKA

II A

7,19

II

3

KOBAK MARIA

II B

7,38

III

4

FALTYN EMILIA

I C

7,50

IV

5

LUPA BIANKA

II A

7,50

V

6

STEC OKTAWIA

II C

7,53

VI

7

WACH WERONIKA

II B

7,60

VII

8

MURZYŃSKA NIKOLA

II B

7,62

VIII

9

WIERZBICKA WIKTORIA

II B

7,70

IX

10

RYBA MAJA

II C

7,77

X

11

STANKIEWICZ LENA

II C

7,84

XI

12

SZANDROWSKA ZUZANNA

I C

7,96

XII

13

JANISZYN OLA

II A

8,21

XIII

14

REICH AMANDA

II C

8,28

XIV

15

KWAS IZABELA

II A

8,65

XV

16

KOWAL MAJA

II C

9,08

XVI

17

FRYCZKA MONIKA

II B

9,40

XVII

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

WOJTASIK MARCEL

I C

6,59

I

2

BASZAK WIKTOR

I C

6,68

II

3

ŻEBRAK ORFEUSZ

I A

6,78

III

4

PODGÓRSKI KĘDZIA WIKTOR

II A

6,84

IV

5

ZABAWA DOMINIK

II B

6,94

V

6

PONIŹNIAK OLAF

I C

7,00

VI

7

GRZEŚKÓW FILIP

I B

7,01

VII

8

BOILEREHAUGE KASPER

I A

7,26

VIII

9

PRZYBYŁO KACPER

I C

7,27

IX

10

AMBROŻEWICZ ALAN

I A

7,41

X

11

ZIELIŃSKA MACIEJ

I A

7,78

XI

12

MATYJASZEK MARTYNIAN

I B

7,94

XII

13

KONARSKI PIOTR

I B

8,00

XIII

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

SIKORA WIKTORIA

V D

6,38

I

2

WITKOWSKA MAJA

IV B

6,67

II

3

PACIEJEWSKA ANNA

IV C

6,97

III

4

SKRUCHA AMELIA

V D

7,12

IV

5

JEDYNAK GABRIELA

V D

7,47

V

 

BIEG 40m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

DRAJ KONRAD

V D

5,92

I

2

KONARSKI GRZEGORZ

V D

6,21

II

3

MAZUR KRYSTIAN

V D

6,76

III

4

WOJTACZKA IGOR

III A

7,07

IV

5

GORCZYCA OSKAR

IV B

7,29

V

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (V-VI  2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

GOGOLA WIKTORIA

VI E

5,58

I

2

BANACH NIKOLA

VI B

5,92

II

3

MARECKA JOANNA

V C

5,96

III

4

WISZNIOWSKA WIKTORIA

VI A

6,19

IV

5

GIERA OLIWIA

V A

6,22

V

6

KUKLIŃSKA AMELIA

VI D

6,29

VI

7

KUFEL MARTYNA

V C

6,42

VII

8

WRÓBLEWSKA WIKTORIA

VI B

6,55

VIII

9

SKRZYDŁOWSKA MARIA

V B

6,60

IX

10

JONAK JOANNA

V C

6,66

X

11

CYMON AGATA

V C

6,82

XI

12

KAMIŃSKA TAMARA

V A

6,83

XII

13

SZNAPKA MARTYNA

VI D

6,94

XIII

14

SOWA JOANNA

VI C

7,09

XIV

 

BIEG 40m CHŁOPCY (V-VI  2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

SUSKI DOMINIK

VII B

5,35

I

2

DRABOWICZ DOMINIK

VI C

6,02

II

3

BOBER WIKTOR

VI C

6,14

III

4

TYCZKOWSKI OLIWER

VI D

6,17

IV

5

KRUPA ALAN

VI C

6,20

V

6

WASILEWSKI KACPER

VI C

6,20

VI

7

NIEDZIELSKI WIKTOR

V B

6,34

VII

8

MIUS JAKUB

VI C

6,45

VIII

9

MARKOWSKI FILIP

VI E

6,45

IX

10

SUSKI MATEUSZ

VI E

6,56

X

11

JANISZYN ARKADIUSZ

VI B

6,58

XI

12

ZEMBRZYCKI ALEKSANDER

V A

6,60

XII

13

KARPOWICZ KAMIL

VI A

6,60

XIII

14

SUPERSON TYMOTEUSZ

V D

6,60

XIV

15

SUSZEK IGOR

VI B

6,88

XV

 

BIEG 40m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

JASKUŁA EMILIA

VII A

5,84

I

2

MIELNIK JULIA

VII B

6,05

II

3

GARBIEC JOANNA

VII A

6,16

III

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

KACZMARCZYK MARCEL

VII B

5,28

I

2

RYBA MIKOŁAJ

VII B

5,66

II

3

NESTOROWICZ IGOR

VII B

5,79

III

4

CZERIWEŃ BARTOSZ

VII B

5,82

IV

5

MICHALAK JAKUB

VII B

5,91

V

6

KAMIŃSKI ALEKSANDER

VII B

6,12

VI

7

POKOMEJKO ADRIAN

VII B

6,38

VII

 

BIEG 200m DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

GALEK LENA

II A

47,16

I

2

KWACZ AGATA

II C

48,31

II

3

WIŚNIEWSKA JULIA

II A

49,18

III

4

MYTYCH ALEKSANDRA

II A

50,38

IV

5

KULANICA EMILIA

II C

50,70

V

6

LIPUT ALEKSANDRA

II A

52,76

VI

7

SZPAK AMELIA

II C

52,51

VII

 

BIEG 200m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

KOSTRUBIEC ADAM

II C

38,81

I

2

OKRZEJA MICHAŁ

II C

38,93

II

3

ZŁOTEK ALEKSANDER

II A

43,41

III

4

WÓJTOWICZ MACIEJ

II B

43,65

IV

5

KURCIAK ADRIAN

II A

45,17

V

6

FLORCZAK OSKAR

II B

45,46

VI

7

THIEL ALAN

II A

47,52

VII

8

DRUŻGA FILIP

I B

48,50

VIII

9

WYPYCH ALEKSANDER

II C

48,88

IX

10

WESOŁOWSKI MARCEL

II B

49,36

X

11

KULANICA KASJAN

II C

49,87

XI

12

BUNIKOWSKI WOJCIECH

II A

55,63

XII

 

BIEG 400m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

GRZEŚKÓW MAJA

IV B

1,31,61

I

2

KRZYSZCZAK SANDRA

IV B

1,35,77

II

3

ZAJĄC JESSICA

IV A

1,43,16

III

 

BIEG 400m CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

SIEDLECKI FILIP

IV A

1,27,91

I

2

GÓRSKI JACEK

IV B

1,31,08

II

3

KOPIEC ADRIAN

III A

1,34,89

III

4

KNYSAK JAKUB

IV B

1,37,01

IV

5

WASILEWSKI DOMINIK

IV A

1,37,18

V

6

SKULSKI SEWERYN

III A

1,37,55

VI

7

IZDEBSKI KAMIL

IV A

1,45,32

VII

8

BROCŁAWIK KORDIAN

III A

1,46,53

VIII

9

KUMOŚ FILIP

III A

1,49,58

IX

10

TRYBAŁA ARKADIUSZ

III A

2,15,44

X

 

BIEG 600m DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

GOGOLA WERONIKA

VI E

2,17,85

I

2

DIDYK EMILIA

VI A

2,19,73

II

3

ROSOŁEK WERONIKA

V D

2,24,23

III

4

WIDUCH LENA

V A

2,36,94

IV

 

BIEG 600m CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

POLARCZYK BARTOSZ

VI A

1,57,38

I

2

DUCH MARTIN

V B

2,07,93

II

3

KUFEL DOMINIK

VI E

2,08,24

III

4

SAMORAJ JAKUB

VI E

2,09,31

IV

5

BURDUKIEWICZ HUBERT

VI E

2,10,61

V

6

SUDOŁ WIKTOR

VII B

2,11,72

VI

7

KARBOWNICZEK ADRIAN

VI C

2,12,38

VII

8

PIETRUSZKA BARTOSZ

VI E

2,19,80

VIII

 

BIEG 800m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

KYZIOŁ IGOR

VII B

3,03,24

I

2

OSTROWSKI FILIP

VII B

3,08,75

II

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

GELLETA HANNA

I C

5,60

I

2

KAMODA NADIA

II A

5,40

II

3

RZEŹWICKA JOANNA

II B

4,90

III

4

SKIBA LAURA

II A

4,50

IV

5

SUDUŁ ALEKSANDRA

II B

4,05

V

6

PIOTROWSKA WIKTORIA

I B

4,00

VI

7

KRÓL NADIA

II C

4,00

VII

8

NOWAKOWSKA OLIWIA

I A

3,80

VIII

9

SZEWCZUK ZOFIA

II A

3,80

IX

10

PIEKARZ LENA

I B

3,65

X

11

WINIARSKA NINA

II B

3,40

XI

12

BROCŁAWIK WIKTORIA

I A

3,30

XII

13

SZANDROWSKA JULIA

I C

3,00

XIII

14

FIJAŁKOWSKA ZUZANNA

I A

3,00

XIV

15

FALGIER LENA

I B

2,80

XV

16

POŁACZEWSKA ZUZANNA

I B

2,60

XVI

17

REICH JULIA

I B

2,50

XVII

18

HUTNIK SYLWIA

I A

1,55

XVIII

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

RUDNICKI MACIEJ

II A

5,70

I

2

WĄS WIKTOR

II A

4,60

II

3

JAŚKO KRZYSZTOF

I C

4,30

III

 

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

PIELES MARIKA

IV C

7,80

I

2

PAŁASIUK JULIA

IV C

5,10

II

3

GÓRSKA NATALIA

III A

4,60

III

4

SIEROŃ AGATA

III A

4,40

IV

5

MICHALSKA JULIA

III A

3,80

V

6

PŁACZASZEK ROKSANA

III A

3,70

VI

7

SZAWŁOWSKA DOMINIKA

III A

3,35

VII

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 1kg CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

LEŚNIEWSKI OLIWER

IV A

5,90

I

2

KUKLIŃSKI SZYMON

III A

4,50

II

 

RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ 2kg DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Klasa

Wynik

Miejsce

1

GILEWSKA AMELIA

VI A

Galeria