Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

Wiosenny Miting Lekkoatletyczny

Dnia 1 czerwca 2019 roku na obiektach sportowych Szkoły Podstawowej nr  2  w Lwówku Śląskim odbył się I Wiosenny Miting Lekkoatletyczny – „Dzień Sportu”.

Organizatorem imprezy sportowej byli nauczyciele wychowania fizycznego z SP 2 w Lwówku Śląskim. Zawody finansowane był ze środków dotacji Burmistrza Gminy i Miasta Lwówek Śląski. W mitingu prawo startu miały dzieci od klasy pierwszej do ósmej Szkoły Podstawowej. Konkurencje lekkoatletyczne: bieg 50m, skok w dal oraz skok wzwyż. W zawodach wystartowało około 118 uczniów szkoły.

Przebieg zawodów:                             

BIEG 50m DZIEWCZĄT (I-II  2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Zabłocka Weronika

9,0

2

Jakubowska Amanda

9,5

3

Gelleta Hanna

9,6

4

Wiśniewska Julia

9,7

5

Faltyn Emilia

9,8

6

Galek Lena

10,0

7

Karpowicz Anna

10,0

8

Kwacz Agata

10,1

9

Burzyńska Nikola

10,1

10

Wach Weronika

10,1

11

Lupa Bianka

10,1

12

Ryba Maja

10,3

13

Fargiel Lena

10,5

14

Kulanica Emila

10,5

15

Fiałkowska Zuzanna

10,5

16

Wojtaczak Nadia

10,8

17

Stec Oktawia

10,8

18

Wierzbicka Wiktoria

10,8

19

Winiarska Nina

11,0

20

Reich Julia

11,1

21

Szpak Amelia

11,1

22

Stankiewicz Lena

11,1

23

Reich Amanda

11,2

24

Kowal Maja

11,3

25

Chutnik Sylwia

11,8

26

Połaczewska Zuzanna

12,8

27

Szczybak Zuzanna

14,3

 

BIEG 50m CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Kostruwiec Adam

8,2

2

Wojtasik Marcel

8,9

3

Wójtowicz Maciej

9,1

4

Matkowski Dominik

9,2

5

Gilewicz Filip

9,3

6

Puchalski Marcel

9,3

7

Kolasiński Alan

9,6

8

Poniźniak Olaf

9,7

9

Jaśkiewicz Franek

9,7

10

Drużga Filip

10,0

11

Wieczorek Kacper

10,1

12

Hanasz Dariusz

10,1

13

Zambrzycki Tymoteusz

10,3

14

Konarski Piotr

10,4

15

Zieliński Maciej

10,8

16

Mocyk Partyk

10,9

17

Szymanowicz Szymon

11,0

 

BIEG 50m DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Rosołek Weronika

8,2

2

Krzyszczak Sandra

9,3

3

Jedynak Gabriela

9,6

 

BIEG 50m CHŁOPCY (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Kopiec Adrian

8,9

2

Kukliński Szymon

9,3

3

Brocławik Kordian

10,1

4

Wojtaczka Igor

10,1

5

Trybała Arek

10,7

6

Skulski Seweryn

10,8

 

BIEG 50m DZIEWCZĄT (V-VI  2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Banach Nikola

8,0

2

Kuklińska Amelia

8,1

 

BIEG 50m CHŁOPCY (V-VI  2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Zabłocki Ignacy

7,4

2

Zembrzycki Olek

8,5

3

Gerter Damian

10,0

4

Dancewicz Franek

10,1

5

Batolik Szymon

10,4

6

Malawski Mikołaj

11,9

 

BIEG 50m DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Janz Roksana

8,3

2

Piechurska Amelia

8,7

3

Zarzycka Maja

8,8

4

Drabowicz Weronika

8,9

5

Kosakowska Zuzanna

9,1

6

Patulska Weronika

9,7

 

BIEG 40m CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Podobiński Piotr

8,0

2

Sowa Alan

8,9

3

Grzywa Damian

11,4

4

Zientara Krystian

12,3

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Kamoda Nadia

2,82

2

Woźniak Zuzanna

2,32

3

Piekarz Lena

2,10

4

Janiszyn Ola

1,70

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Kopyto Oliwer

3,47

2

Podgórski Wiktor

3,28

3

Baszak Wiktor

3,10

4

Zembrzycki Fabian

2,75

5

Kurciak Adrian

2,74

6

Rudnicki Maciej

2,58

7

Wypych Olek

2,57

8

Karpowicz Michał

2,50

9

Wąs Wiktor

2,40

10

Cieślak Marcin

2,25

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Sikora Wiktoria

3,76

2

Szwemin Amelia

3,33

3

Leśniewska Amelia

2,76

4

Górska Natalia

2,68

5

Szawłoska Dominika

2,60

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Konarski Grzegorz

3,72

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Zmarzła Katarzyna

3,45

2

Kogut Wiktoria

3,20

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Suski Dominik

4,64

2

Karp Dominik

4,47

3

Gryczon Marcin

4,40

4

Bagiński Tomasz

4,22

5

Cymon Alan

4,18

6

Wójtowicz Kacper

4,00

7

Cieślak Michał

3,66

 

SKOK W DAL DZIEWCZĄT  (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Jaskuła Emilia

4,08

 

SKOK W DAL CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Matkowski Igor

4,29

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Kwas Iza

85

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (I-II 2010-2011)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Okrzeja Michał

108

2

Choniawko Hbert

105

3

Nakielski Jan

90

4

Krzyś Krzysztof

90

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Witkowska Milena

105

2

Witkowska Maja

95

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (III-IV 2008-2009)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Listwan Tymoteusz

115

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Staszkowian Oliwia

115

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCY (V-VI 2006-2007)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Herba Norbert

140

2

Pietruszka Bartosz

120

 

SKOK WZWYŻ DZIEWCZĄT (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Garbiec Joanna

120

2

Piątko Amelia

115

 

SKOK WZWYŻ CHŁOPCÓW (VII-VIII 2004-2005)

Lp.

Nazwisko i imię

Wynik

1

Świder Szymon

130

2

Fedor Jakub

115

3

John Krzysztof

nkl

 

G. Połaczewski


Przejdź do góry