Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 2387215
    • Do końca roku: 76 dni
    • Do wakacji: 251 dni
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE LZS 2021

Nasi uczniowie po długiej przerwie wystartowali w Gminnych, Powiatowych, Strefowych oraz Dolnośląskich Jesiennych Biegach Przełajowych LZS.

Organizatorem zawodów sportowych był Powiatowy LZS oraz Dolnośląski LZS, który zorganizował zawody w drugim, trzecim i czwartym tygodniu września. To były naprawdę dobre występy naszych wychowanków w zawodach biegowych.  Wyniki indywidualne naszych uczniów:

MISTRZOSTWA POWIATU:

1.      Bieg 200m dziewcząt  (rocznik 2013)

I miejsce             Żółtańska Blanka

II miejsce           Libowiecka Anastazja

IV miejsce          Karp Julia

XI miejsce          Maceła Maria

XIII miejsce        Lauf Emilia

 

2.       Bieg 200m chłopców  (rocznik 2013)

I miejsce             Kopyto Wiktor

II miejsce           Siedlecki Marcel

XI miejsce          Różycki Szymon

XIII miejsce        Pietruszka Błażej

 

3.      Bieg 300m dziewcząt  (rocznik 2012)      

XII miejsce         Kwiatkowska Maja

 

4.      Bieg 300m chłopców  (rocznik 2012)

XV miejsce         Jonak Dominik

 

5.      Bieg 300m dziewcząt (rocznik 2011)

 X miejsce            Jakubowska Amanda

XXV miejsce       Dymitroca Wiktoria

XXVII miejsce    Hutnik Sylwia

 

6. Bieg 300m chłopców (rocznik 2011)

 I miejsce             Baszak Wiktor

III miejsce          Fojna Dawid

IX miejsce          Hanasz Dariusz

X miejsce            Grześków Filip

XI miejsce          Matkowski Dominik

XII miejsce         Choniawko Hubert

XIII miejsce        Giecewicz Filip

XIV miejsce        Poniźniak Olaf

XV miejsce         Ambrożewicz Alan

 

7.      Bieg 400m dziewcząt (rocznik 2010)

 VII miejsce         Horanin Aleksandra

XIV miejsce        Zabłocka Weronika

XVI miejsce        Kwacz Agata

XVIII miejsce     Kamoda Nadia

 

8.      Bieg 400m chłopców (rocznik 2010)

 V miejsce           Kostrubiec Adam                         

VI miejsce          Złotek Aleksander

XII miejsce         Heba Adam

 

9.      Bieg 600m dziewcząt (rocznik 2008)

 I miejsce             Sikora Wiktoria

VI miejsce          Rosołek Weronika

 

10.  Bieg 600m chłopców  (rocznik 2008)

 II miejsce           Draj Konrad

VI miejsce          Niedzielski Wiktor

VII miejsce         Siedlecki Filip

IX miejsce          Gelleta Igor

 

11.   Bieg 600m chłopców  (rocznik 2008)

 V miejsce           Górski Franciszek

 

MISTRZOSTWA STREFY:

 1.       Bieg 200m dziewcząt (rocznik 2013)

 I miejsce             Libowiecka Anaztazja

II miejsce           Żółtańska Bianka

 

2.       Bieg 200m chłopców (rocznik 2013)

 I miejsce             Siedlecki Marcel

II miejsce           Kopyto Wiktor

 

3.       Bieg 400m chłopców (rocznik 2012-2011)

 III miejsce          Matkowski Dominik

X miejsce            Fojna Dawid

XI miejsce          Romaniuk Maciej

 

4.       Bieg 800m chłopców (rocznik 2010-2009)

 XX miejsce         Kopyto Oliwier

 

5.       Bieg 800m dziewcząt (rocznik 2008-2009)

 V miejsce           Sikora Wiktoria

 

6.       Bieg 800m chłopców (rocznik 2008-2009)

 XVII miejsce       Draj Konrad

 

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA:

 

1.       Bieg 400m dziewcząt (rocznik 2011-2012)

XVII miejsce       Libowiecka Anastazja

XXIII miejsce      Zółtańska Bianka

 

2.       Bieg 400m chłopców (rocznik 2011-2012)

III miejsce          Baszak Wiktor

29 miejsce         Matkowski Dominik

32 miejsce         Siedlecki Marcel

59 miejsce         Kopyto Wiktor

 

G. Połaczewski