Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

JESIENNE BIEGI PRZEŁAJOWE LZS 2019

Dnia 13 września 2019 roku na boisku piłkarskim w Rakowicach Wielkich odbyły się Mistrzostwa Powiatu LZS w Jesiennych Biegach Przełajowych.

Od godzin porannych dzieci z oddziałów przedszkolnych, uczniowie szkół podstawowych oraz ponadgimnazjalnych rywalizowali w swoich rocznikach na różnych dystansach.  Nasi uczniowie wystartowali w wielu kategoriach wiekowych uzyskując wysokie wyniki. W następnym etapie tj. 20 września 2019 roku w Jeżowie Sudeckim wystartował jeden z naszych uczniów Bartosz Polarczyk, uzyskując pierwsze miejsce w Strefie Jeleniogórskiej na dystansie 1000m. Gratulacje.

1. Bieg 300m chłopców  (rocznik 2010)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Karpyszyn Franciszek       SP Mirsk

II miejsce            Cymon Olaf                       SP Pławna

III miejsce           Stelczyk Marcel                 SP Rębiszów

IV miejsce          Skulski Seweryn              SP2 Lwówek Śląski

V miejsce            Szawłowski Eryk                Master's  Academy Lwówek Śląski

VI miejsce          Kosiński Konrad                  Master's Academy Lwówek Śląski

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Skulski Seweryn              SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Szawłowski Eryk                 Master's  Academy Lwówek Śląski

III miejsce           Kosiński Konrad                   Master's Academy Lwówek Śląski

 

2.       Bieg 400m dziewcząt  (rocznik 2009)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Grodzka Anna                  SP 2 Lwówek Śląski

II miejsce            Posadowska Maja              SP Płóczki Górne

III miejsce           Serafin Katarzyna              SP3 Lwówek Śląski

IV miejsce          Włodarska Karolina             SP3 Lwówek Śląski

V miejsce            Świetlicka Marysia              SP Pławna

VI miejsce          Didik Amelia                         SP Pławna

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Grodzka Anna                  SP 2 Lwówek Śląski

II miejsce            Posadowska Maja             SP Płóczki Górne

III miejsce           Serafin Katarzyna              SP3 Lwówek Śląski

 

3.      Bieg 400m chłopców  (rocznik 2009)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Mahura Jakub                   SP Krobica

II miejsce            Chacuk Alan                      SP3 Lwówek Śląski

III miejsce           Mazur Brajan                    SP Lubomierz

IV miejsce          Kopiec Adrian                  SP2 Lwówek Śląski

V miejsce            Groniecki Olaf                    SP Płóczki Górne

VI miejsce          Cichoń Dominik                   SP Wleń

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Chacuk Alan                      SP3 Lwówek Śląski

II miejsce            Kopiec Adrian                  SP2 Lwówek Śląski

III miejsce           Groniecki Olaf                    SP Płóczki Górne

 

4.   Bieg 600m dziewcząt  (rocznik 2008)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Łukasik Aleksandra           SP Wleń

II miejsce            Weronika Rosołek         SP2 Lwówek Śląski

III miejsce           Gajewska Maria                SP Mirsk

IV miejsce          Jędruch Ewa                      SP Mirsk

V miejsce            Fill Jagoda                         SP Mirsk

VI miejsce          Pożoga Kornelia                 SP Wleń

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Weronika Rosołek         SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Grześków Maja              SP2 Lwówek Śląski

III miejsce           Wojtusia Martyna              SP Włodzice Wielkie

 

5.      Bieg 600m chłopców (rocznik 2008)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Zając Mateusz                  SP Wleń

II miejsce            Roman Gabriel                  SP Mirsk

III miejsce           Szwałko Jakub                  SP Mirsk

IV miejsce          Siedlecki Filip                  SP2 Lwówek Śląski

V miejsce            Łuczak Szymon                SP Giebułtów

VI miejsce          Niedzielski Wiktor         SP2 Lwówek Śląski

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Siedlecki Filip                  SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Niedzielski Wiktor         SP2 Lwówek Śląski

III miejsce           Wiśniowski Wojciech         SP3 Lwówek Śląski

 

 6. Bieg 600m dziewcząt (rocznik 2007)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Frontczak Wiktoria         SP Wleń

II miejsce            Łukasiewicz Martyna     SP Wleń

III miejsce           Stankiewicz Julia            SP3 Lwówek Śląski

IV miejsce          Frontczak Katarzyna      SP Wleń

V miejsce            Godawa Oliwia               SP Wleń

VI miejsce          Rapir Oliwia                 SP2 Lwówek Śląski

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Stankiewicz Julia              SP3 Lwówek Śląski

II miejsce            Rapir Oliwia                    SP2 Lwówek Śląski

III miejsce          Kufel Martyna                 SP2 Lwówek Śląski

 

7.      Bieg 600m chłopców (rocznik 2007)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Bielewski Przemysław    SP Mirsk

II miejsce            Niezgoda Aleksander      SP  Włodzice Wielkie

III miejsce           Bełtowski Fabian             SP Wleń

IV miejsce          Półtorak Kordian               SP Lubomierz

V miejsce           Kufel Dominik                SP2 Lwówek Śląski

VI miejsce          Niewar Jan                       Master's Academy Lwówek Śląski

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Kufel Dominik               SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Niewar Jan                      Master's Academy Lwówek Śląski

III miejsce          Mazurek Tymoteusz      SP 2 Lwówek Śląski

 

 8.      Bieg 800m dziewcząt (rocznik 2006)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Pyka Karolina                    SP Lubomierz

II miejsce            Morman Dorota                 SP Wleń

III miejsce          Zimmer Lena                    SP2 Lwówek Śląski

IV miejsce          Gogola Wiktoria             SP2 Lwówek Śląski

V miejsce           Gogola Weronika           SP2 Lwówek Śląski

VI miejsce          Jadczak Amanda              SP Giebułtów

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Zimmer Lena                    SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Gogola Wiktoria             SP2 Lwówek Śląski

III miejsce          Gogola Weronika           SP2 Lwówek Śląski

 

 9. Bieg 800m chłopców (rocznik 2006)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

 

I miejsce             Polarczyk Bartosz            SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Makowski Szymon              SP Mirsk

III miejsce           Kajetan Chorążyczewski     SP Pławna

IV miejsce          Gryczon Marcin                SP2 Lwówek Śląski

V miejsce           Herba Norbert                   SP2 Lwówek Śląski

VI miejsce          Nowakowski Daniel              SP Wleń

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Polarczyk Bartosz            SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Kajetan Chorążyczewski    SP Pławna

III miejsce          Gryczon Marcin               SP2 Lwówek Śląski

 

 10. Bieg 800m dziewcząt  (rocznik 2005)

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 I miejsce             Kobak Maja                       SP3 Lwówek Śląski

II miejsce            Kobak Anna                       SP 3 Lwówek Śląski

III miejsce          Didyk Wiktoria                SP2 Lwówek Śląski

 

11. Bieg 1000m chłopców (rocznik 2005)

Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego :

I miejsce             Gaczyński Kacper            SP Giebułtów

II miejsce            Bieńko Mikołaj                 SP Lubomierz

III miejsce           Szymonowicz Gracjan     SP Lubomierz

IV miejsce          Borowski Kacper            SP2 Lwówek Śląski

V miejsce            Kołodziejczyk Jan             SP Giebułtów

VI miejsce          Szyndrowski Jan            SP2 Lwówek Śląski

 

Mistrzostwa Gminy Lwówek Śląski:

 

I miejsce             Borowski Kacper             SP2 Lwówek Śląski

II miejsce            Szyndrowski Jan              SP2 Lwówek Śląski

III miejsce           Wawro Jakub                    SP Włodzice Wielkie

 

G. Połaczewski


Przejdź do góry