Wyszukiwarka

Wyszukiwarka

WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE LZS DZIECI I MŁODZIEŻY

Dnia 29 marca br. w Rakowicach Wielkich na boisku piłkarskim koło ZSE-T odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lwóweckiego  i Gminy Lwówek Śląski w Wiosennych Biegach Przełajowych.

Zawody były pierwszym sprawdzianem biegowym dla naszych dzieci w 2019 roku przed dolnośląskimi drużynowymi biegami przełajowymi w Oleśnicy. Nasza reprezentacja poczynając od najmłodszych uczniów klas pierwszych, a kończąc na młodzieży klas ósmych startowali dzielnie na różnych dystansach walcząc o jak najwyższe lokaty.  Gratulujemy wyników i prosimy o jeszcze.

Wyniki indywidualne:

150m dziewczęta ( 2011) – 20 startujących

V miejsce                           Kozdrowska Ewa             SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Dymitroca Wiktoria          SP 2 Lwówek Śląski

XX miejsce                         Hutnik Sylwia                    SP 2 Lwówek Śląski

 

150m chłopcy ( 2011 ) – 21 startujących

I miejsce                             Wojtasik Marcel              SP 2 Lwówek Śląski

IV miejsce                          Fojna Dawid                     SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Grześków Filip                  SP 2 Lwówek Śląski

VI miejsce                          Baszak Wiktor                  SP 2 Lwówek Śląski

IX miejsce                          Sojka Bartek                     SP 2 Lwówek Śląski

XI miejsce                          Drużga Olaf                       SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Żebrak Orfeusz               SP 2 Lwówek Śląski

XVI miejsce                       Zieliński Maciej                 SP 2 Lwówek Śląski

XVII miejsce                      Poniźniak Olaf                  SP 2 Lwówek Śląski

XVIII miejsce                     Matkowski Dominik           SP 2 Lwówek Śląski

XX miejsce                         Bigała Jakub                     SP 2 Lwówek Śląski

 

200m dziewczęta ( 2010 ) – 27 startujących

 

X miejsce                            Zabłocka Weronika           SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Galek Lena                        SP 2 Lwówek Śląski

XVIII miejsce                     Wiśniewska Julia                 SP 2 Lwówek Śląski

XIX miejsce                        Ryba Maja                         SP 2 Lwówek Śląski

XX miejsce                         Kwacz Agata                     SP 2 Lwówek Śląski

 

200m chłopcy ( 2010 ) – 19 startujących

 

IV miejsce                          Kostrubiec Adam            SP 2 Lwówek Śląski

VII miejsce                         Okrzeja Michał                SP 2 Lwówek Śląski

XII miejsce                         Kopyto Oliwier                SP 2 Lwówek Śląski

XIII miejsce                        Złotek Aleksander          SP 2 Lwówek Śląski

 

300m dziewczęta ( 2009 ) – 35 startujących

 

I miejsce                             Michalska Martyna          SP 2 Lwówek Śląski

II miejsce                            Grodzka Anna                 SP 2 Lwówek Śląski

VI miejsce                          Paciejewska Ania             SP 2 Lwówek Śląski

XVIII miejsce                     Wrzesińska Roksana        SP 2 Lwówek Śląski

XXII miejsce                      Dancewicz Weronika        SP 2 Lwówek Śląski

XXIII miejsce                     Darul Julia                          SP 2 Lwówek Śląski

XXX miejsce                      Suszek Eliza                      SP 2 Lwówek Śląski

XXXV miejsce                   Fiałkowska Aleksandra       SP 2 Lwówek Śląski

 

300m chłopcy ( 2009 ) – 30 startujących

 

X miejsce                            Kopiec Adrian                  SP 2 Lwówek Śląski

XIV miejsce                       Lech Dominik                    SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Barsul Wiktor                    SP 2 Lwówek Śląski

 

400m dziewczęta ( 2008 ) – 31 startujących

 

II miejsce                            Rosołek Weronika           SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Sikora Wiktoria                SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Niedzielska Julia             SP 2 Lwówek Śląski

XVI miejsce                       Witkowska Maja                SP 2 Lwówek Śląski

XVII miejsce                      Zając Jessica                     SP 2 Lwówek Śląski

XXI miejsce                        Żebrak Agata                   SP 2 Lwówek Śląski

 

400m chłopcy ( 2008 ) – 30 startujących

 

III miejsce                          Draj Konrad                      SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Niedzielski Wiktor           SP 2 Lwówek Śląski

IX miejsce                          Listwan Tymoteusz          SP 2 Lwówek Śląski

X miejsce                            Ostrowski Kacper           SP 2 Lwówek Śląski

XVII miejsce                      Górski Jacek                     SP 2 Lwówek Śląski

XXI miejsce                        Sołowski Jonatan             SP 2 Lwówek Śląski

XXV miejsce                      Gelleta Igor                      SP 2 Lwówek Śląski

 

600m dziewczęta ( 2007 ) – 17 startujących

 

IV miejsce                          Didyk Emilia                      SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Banach Nikola                  SP 2 Lwówek Śląski

IX miejsce                          Kufel Martyna                   SP 2 Lwówek Śląski

 

600m chłopcy ( 2007 ) – 16 startujących

 

I miejsce                             Burdukiewicz Hubert       SP 2 Lwówek Śląski

IV miejsce                          Kufel Dominik                  SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Mazurek Tymoteusz        SP 2 Lwówek Śląski

VI miejsce                          Paciejewski Bartosz        SP 2 Lwówek Śląski

VIII miejsce                       Krupa Sebastian               SP 2 Lwówek Śląski

XI miejsce                          Karpowicz Kamil              SP 2 Lwówek Śląski

XII miejsce                         Zając Artur                        SP 2 Lwówek Śląski

 

600m dziewczęta ( 2006 ) – 19 startujących

 

I miejsce                             Zimmer Lena                  SP 2 Lwówek Śląski

IV miejsce                          Gogola Wiktoria              SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Gogola Weronika           SP 2 Lwówek Śląski

VII miejsce                         Tarko Wiktoria                 SP 2 Lwówek Śląski

XII miejsce                         Kopeć Eliza                     SP 2 Lwówek Śląski

XVI miejsce                       Kowalska Maja                 SP 2 Lwówek Śląski

XVII miejsce                      Sowa Joanna                    SP 2 Lwówek Śląski

 

600m chłopcy ( 2006) – 25 startujących

 

I miejsce                             Polarczyk Bartosz           SP 2 Lwówek Śląski

V miejsce                           Herba Norbert                SP 2 Lwówek Śląski

XI miejsce                          Gryczon Marcin              SP 2 Lwówek Śląski

XII miejsce                         Tyczkowski Oliwier          SP 2 Lwówek Śląski

XIII miejsce                        Sudoł Wiktor                    SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Bagiński Tomasz             SP 2 Lwówek Śląski

XVI miejsce                       Lechman Jakub               SP 2 Lwówek Śląski

XVIII miejsce                     Cieślak Michał                 SP 2 Lwówek Śląski

XX miejsce                         Olech Bartosz                  SP 2 Lwówek Śląski

 

1000m dziewczęta ( 2005 ) – 10 startujących

 

VI miejsce                          Widuch Julia                     SP 2 Lwówek Śląski

 

1200m chłopcy ( 2005 ) – 27 startujących

 

VI miejsce                          Kyzioł Igor                       SP 2 Lwówek Śląski

VIII miejsce                       Kocot Hubert                    SP 2 Lwówek Śląski

IX miejsce                          Borowski Kacper             SP 2 Lwówek Śląski

X miejsce                            Michalak Jakub               SP 2 Lwówek Śląski

XIII miejsce                        Ostrowski Filip                  SP 2 Lwówek Śląski

XIV miejsce                       Nestorowicz Igor              SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Kaczmarczyk Marcel      SP 2 Lwówek Śląski

 

1000m dziewczęta ( 2004 ) – 12 startujących

 

I miejsce                             Sawicka Anna                  SP 2 Lwówek Śląski

III miejsce                          Szczerbaniewicz Julia      SP 2 Lwówek Śląski

VI miejsce                          Junkiewicz Joanna           SP 2 Lwówek Śląski

 

1200m chłopcy ( 2004 ) – 34 startujących

 

V miejsce                           Złotek Michał                   SP 2 Lwówek Śląski

XIII miejsce                        Recki Marcel                    SP 2 Lwówek Śląski

XIV miejsce                       Fabin Igor                          SP 2 Lwówek Śląski

XV miejsce                         Rydel Dominik                 SP 2 Lwówek Śląski

XVI miejsce                       Rybak Wiktor                   SP 2 Lwówek Śląski

XVII miejsce                      Łastowski Bartek            SP 2 Lwówek Śląski

XIX miejsce                        Wieczorski Igor               SP 2 Lwówek Śląski

XXII miejsce                      Baca Krystian                   SP 2 Lwówek Śląski

XXIII miejsce                     Góral Kacper                    SP 2 Lwówek Śląski

XXIV miejsce                     Skorzeńc Marcel             SP 2 Lwówek Śląski

XXVI miejsce                     Urbański Jakub               SP 2 Lwówek Śląski

XXVII miejsce                   Giera Błażej                      SP 2 Lwówek Śląski

XXIX miejsce                     Skrucha Grzegorz           SP 2 Lwówek Śląski

 

G. Połaczewski


Przejdź do góry