- Odwiedziny: 3134830
- Do końca roku: 243 dni
- Do wakacji: 50 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2017/2018 – GALA LAUREATÓW 2018
W dniu 26 września br. w Pałacu Brunów odbyła się XVI Gala Laureatów 2018, której organizatorem był Powiatowy Ośrodek Rozwoju Edukacji w Lwówek Śląskim oraz Starostwo Powiatowe w Lwówku Śląskim. Na galę zostali zaproszeni Dyrektorzy szkół, laureaci konkursów naukowych oraz sportowych wraz z rodzicami .
Szkołę Podstawową nr 2 w Lwówku Śląskim reprezentował zastępca dyrektora p. Krzysztof Marecki wraz z nauczycielami p. Joanną Pawłowską oraz p. Grzegorzem Połaczewskim i laureatami.
Nominowani do Gali Laureatów 2018
NAUKOWE:
1. Miłosz Jarmołowicz |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Regionalny Konkurs „Językowi Geniusze”
|
Opiekun: Joanna Pawłowicz
Rodzice: Małgorzata, Artur Jarmołowiczowie |
2. Ksawery Grudziński |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Regionalny Konkurs „Językowi Geniusze” |
Opiekun: Karina Trzaska - Pawłusiów
Rodzice: Beata, Czesław Szpak |
3. Karolina Miszkurka |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü XVI Powiatowy Konkurs Matematyczny
|
Opiekun: Danuta Kobiałka
Rodzice: Magdalena, Jarosław Miszkurka |
4. Bartosz Pietruszka |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Powiatowy Konkurs Pożarniczy – I miejsce |
Opiekun: Aleksander Hołoga
Rodzice: Anna, Mariusz Pietruszka |
5. Marceli Mendocha |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Wojewódzki Konkurs Mitologiczny |
Opiekun: Małgorzata Kłosowska, Krzysztof Marecki
Rodzice: Monika Hołoga, Mariusz Mendocha |
6. Hanna Szczerepa |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Wojewódzki Konkurs Mitologiczny |
Opiekun: Małgorzata Kłosowska
Rodzice: Agnieszka, Maciej Szczerepa |
7. Maja Kania |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Powiatowy Konkurs Ortograficzny
|
Opiekun: Iwona Modelska
Rodzice: Dominika Piwowar-Kania |
8. Drużyna |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Ogólnopolski Młodzieżowy Turniej Turystyczno-Krajoznawczy PTTK |
Opiekun: Krzysztof Marecki
Rodzice: |
9. Wiktoria Szczerbaniewicz |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
ü Międzyszkolna Giełda Plastycznych Talentów |
Opiekun: Małgorzata Zubel
Rodzice: Monika, Jarosław Szczerbaniewicz |
SPORTOWE:
Imię i nazwisko |
Szkoła |
Osiągnięcia |
Opiekun, rodzice przy indywidualnych |
IGRZYSKA DZIECI SZKOLNEJ – SZKOŁY PODSTAWOWE – KLASY I-VI |
|||
OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE |
|||
1. Bartosz Polarczyk |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce – II miejsce Konkurencja: bieg 1000 m (3:00,70 min) Mistrzostwa Dolnego Śląska w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – II miejsce Konkurencja: bieg 2000 m |
Opiekun: Mirosław Kobiałka, Magdalena Pawłowicz
Rodzice: Iwona i Tomasz Polarczyk |
2. Tymoteusz Mazurek |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w biegach na orientację – II miejsce
|
Opiekun: Mirosław Kobiałka
Rodzice: Kamila i Krzysztof Mazurek |
3. Igor Kyzioł |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Mistrzostwa Dolnego Śląska w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – VI miejsce Konkurencja: bieg 2000 m |
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
Rodzice: Dorota i Arkadiusz Kyzioł |
4. Kacper Gałka |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
ü Mistrzostwa Dolnego Śląska w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – IV miejsce Konkurencja: bieg 2000 m |
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
Rodzice: Ewelina i Daniel Gałka |
5. Lena Zimmer |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce – III miejsce Konkurencja: skok wzwyż dziewcząt (135 cm) Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci Szkolnej w Lekkiej Atletyce – I miejsce Konkurencja: skok wzwyż |
Opiekun: Magdalena Pawłowicz
Rodzice: Monika i Sławomir Zimmer |
6. Katarzyna Gelleta |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – VI miejsce Konkurencja: pchnięcie kulą 3 kg Finał Strefy Jeleniogórskiej SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – III miejsce Konkurencja: pchnięcie kulą 3 kg (7,96) |
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
Rodzice: Aneta i Paweł Gelleta |
OSIĄGNIĘCIA ZESPOŁOWE |
|||
1. Zespół w składzie: Kacper Borowski Marcin Cieśla Igor Kyzioł Dominik Suski |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – III miejsce Konkurencja: sztafeta 4 x100 m
|
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
|
2. Zespół w składzie: Lena Zimmer Eliza Kopeć Wiktoria Gogola Paulina Wójtowicz |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci Szkolnej – III miejsce Konkurencja: sztafeta 4x100 m
|
Opiekun: Mariusz Proszko
|
3. Zespół w składzie: Kacper Borowski Marcel Kaczmarczyk Kacper Gałka Igor Kyzioł Błażej Łoza Dominik Suski Bartosz Zatorski Dominik Karp Jakub Michalak Bartosz Pietruszka
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców – IV miejsce Finał Strefy Jeleniogórskiej Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Nożnej Chłopców – I miejsce |
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
|
4. Zespół w składzie: Kacper Borowski Jakub Fedor Kacper Gałka Marcel Kaczmarczyk Dominik Karp Dominik Kufel Igor Kyzioł Błażej Łoza Igor Nestorowicz Bartosz Pietruszka Bartosz Polarczyk Mikołaj Ryba Wiktor Skrobuk Dominik Suski Ignacy Zabłocki Bartosz Czerwień
|
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Mini Piłce Ręcznej Chłopców – IV miejsce Finał Strefy Jeleniogórskiej w Mini Piłce Ręcznej Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – I miejsce
|
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
|
5. Zespół w składzie: Bartosz Polarczyk Kacper Borowski Kacper Gałka Igor Kyzioł Dominik Suski Marcel Kaczmarczyk |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Strefy Jeleniogórskiej w Lekkoatletycznym Czwórboju Przyjaźni Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – III miejsce Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Czworoboju Lekkoatletycznym Chłopców – IX miejsce |
Opiekun: Magdalena Pawłowicz
|
6. Zespół w składzie: Kacper Borowski Kacper Gałka Marcel Kaczmarczyk Dominik Karp Igor Kyzioł Jakub Michalak Igor Nestorowicz Bartosz Polarczyk Mikołaj Ryba Wiktor Skrobuk Marcin Cieśla |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Mistrzostwa Polski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci Szkolnej – XIII miejsce Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – II miejsce
|
Opiekun: Grzegorz Połaczewski
|
7. Zespół w składzie:
Karolina Miszkurka Paulina Wójtowicz Emilia Różnicka Eliza Kopeć Magda Paplicka Maria Skorzeńc |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Strefy Jeleniogórskiej w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt Igrzysk Dzieci Szkolnej – II miejsce Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Dziewcząt – X miejsce |
Opiekun: Magdalena Pawłowicz |
8. Zespół w składzie: Bartosz Polarczyk Igor Kyzioł Kacper Gałka Dominik Kufel Marcin Cieśla Dariusz Sulik Hubert Kocot Tymoteusz Mazurek Bartosz Paciejewski Hubert Burdukiewicz Konrad Draj Jakub Ostyński Igor Gelleta |
Szkoła Podstawowa nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców – I miejsce |
Opiekun: Grzegorz Połaczewski |
9. Zespół w składzie: Nikola Banach Weronika Burniak Agata Cymon Emilia Didyk Emilia Jaskuła Joanna Jonak Eliza Kopeć Martyna Kufel Karolina Miszkurka Oliwia Rapir Weronika Rosołek Emilia Różnicka Paulina Wójtowicz Lena Zimmer |
Szkoła Podstawowa Nr 2 w Lwówku Śląskim |
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych Dziewcząt – II miejsce |
Opiekun: Mariusz Proszko |
14. Zespół w składzie (nauczyciele wf): Magdalena Pawłowicz Mariusz Proszko Mirek Kobiałka Grzegorz Połaczewski |
Szkoła Podstawowa nr 2 Lwówek Śląski |
Współzawodnictwo Sportowe Szkół Dolnego Śląska w Zawodach Rozgrywanych w Roku Szkolnym 2017/2018 w Ramach Dolnośląskich Igrzysk Dzieci (na 554 szkoły Dolnego Śląska) |
Opiekun: Dyrektor Krzysztof Bieliński |
opracował Grzegorz Połaczewski