Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

  • Statystyki

    • Odwiedziny: 3194334
    • Do końca roku: 171 dni
    • Do wakacji: WAKACJE!!!
  • Kontakt

    75 782 46 59

    szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

    ePUAP

    /SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

     

MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA SZS W LEKKIEJ ATLETYCE IGRZYSK DZIECI

Dnia 6 czerwca 2023 roku na Stadionie Lekkoatletycznym w Polkowicach odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska SZS w Lekkoatletycznych Igrzyskach Dzieci.

Organizatorem zawodów był Dolnośląski Szkolny Związek Sportowy w Lwówku. W rozgrywkach wystartowało około 300 zawodniczek  i zawodników, rywalizując w konkurencjach lekkoatletycznych tj, bieg 60m, 100m, 300m, 600, 1000m, rzut piłeczką palantową z rozbiegu, skok w dal z rozbiegu, pchnięcie kulą, skok wzwyż, rzut oszczepem, sztafeta 4x100m, sztafeta szwedzka (100m,200m,300m,400m). Wyniki poszczególnych startujących dołączone są do sprawozdania. Gratulacje dla wszystkich startujących.

Wyniki poszczególnych konkurencji tutaj

 

OSIĄGNIĘCIA INDYWIDUALNE:

 

Nadia Kamoda – VII miejsce rzut piłeczką palantową

Agata Kwacz – VII miejsce skok wzwyż

Dawid Fojna – VI miejsce bieg 1000m

Wiktor Baszak – XI miejsce bieg 300m

Adam Kostrubiec – VI miejsce bieg 60m

Oliwier Kopyto – I miejsce skok w dal

Michał Okrzeja – I miejsce skok wzwyż

III miejsce sztafeta 4x100m – A. Kostrubiec, W. Baszak, O. Kopyto, M. Okrzeja OP. Magdalena Pawłowicz

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA DZIEWCZĄT:

Klasyfikacja drużynowa

   

Szkoła

Punkty

Miejsce

SSP 46 Wrocław

54

1

SP 5 Zgorzelec

52

2

SP 1 Lwówek Śląski

44

3

SP 3 Polkowice

30

4

SP 6 Oleśnica

29

5-6

SP 4 Oleśnica

29

5-6

SP 2 Zgorzelec

25

7

SP Smolnik

24

8

SP 3 Zgorzelec

19

9

SP 80 Wrocław

17

10

SP Międzybórz

15

11-12

SP 2 Bystrzyca Kłodzka

15

11-12

SP Podgórzyn

14

13

SP 24 Wrocław

13

14-15

SP Węgliniec

13

14-15

SP Nowogrodziec

12

16-18

SP Parowa

12

16-18

SP 5 Szklarska Poręba

12

16-18

SP 44 Wrocław

11

19

SP 2 Polkowice

10

20

SP 74 Wrocław

9

21-23

SP 99 Wrocław

9

21-23

SP 10 Głogów

9

21-23

SP Chocianów

8

24-26

SP Domaniów

8

24-26

SP 2 Lwówek Śląski

8

24-26

SP Żeliszów

7

27-29

SP 12 Lubin

7

27-29

SP 65 Wrocław

7

27-29

SP Ruszów

6

30

SP 8 Lubin

5

31

SP 45 Wrocław

4

32-34

SP Bukowina Sycowska

4

32-34

SP 14 Lubin

4

32-34

SP 1 Świeradów Zdrój

3

35

SP Kopaniec

2

36

 

KLASYFIKACJA DRUŻYNOWA CHŁOPCÓW:

Klasyfikacja drużynowa

   

Szkoła

Punkty

Miejsce

SP 5 Zgorzelec

49

1

SP 2 Zgorzelec

46

2

SP 3 Zgorzelec

44

3

SP 2 Lwówek Śląski

35

4

SP 2 Bystrzyca Kłodzka

30

5

SP Chocianów

26

6

SP 4 Oleśnica

24

7

ZS nr 9 Wrocław

21

8-9

SP 6 Oleśnica

21

8-9

SP Domaniów

18

10

SP Podgórzyn

14

11

SP 24 Wrocław

13

12-14

SP 1 Świeradów-Zdrój

13

12-14

SP 8 Lubin

12

15

SP Parowa

11

16

SP 74 Wrocław

10

17-18

SP Kopaniec

10

17-18

FEM Wrocław

9

19

SP Iwiny

7

20-21

Tęcza Zgorzelec

7

20-21

SP Kruszyn

6

22-27

SP 36 Wrocław

6

22-27

SP Ruszów

6

22-27

SSP Lubin

6

22-27

SP Nowogrodziec

6

22-27

SP 27 Wrocław

6

22-27

SP Międzybórz

5

28-29

SP Bukowina Sycowska

5

28-29

SP Ścięgny

4

30-31

SP Smolnik

4

30-31

SP Żeliszów

3

32

 

G. Połaczewski

Title