MISTRZOSTWA DOLNEGO ŚLĄSKA LZS – WIOSENNE BIEGI PRZEŁAJOWE 2022

Dnia 26 kwietnia 2022 roku w Jeżowie Sudeckim odbyły się Mistrzostwa Dolnego Śląska LZS w Wiosennych Biegach Przełajowych.

Organizatorem imprezy sportowej było Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych. Prawo startu w zawodach mieli uczniowie, którzy uzyskali wysokie wyniki w Finale Strefy Jeleniogórskiej. Reprezentacja naszej szkoły w składzie Julia Karp, Wiktor Kopyto, Marcel Siedlecki, Wiktoria Brocławik, Dawid Fojna, Dominik Matkowski, Weronika Zabłocka, Oliwier Kopyto, Michał Okrzeja, Makowiecki Jakub dzielnie walczyli na trasach wyznaczonych przez organizatora. Niestety ze względu na sytuację losową (choroba) na zawody nie pojechali Anastazja Libowiecka, Jan Kaczorowski, Wiktor Baszak, Dariusz Hanasz. Opiekunem drużyny był p. Grzegorz Połaczewski. Zawodnicy startowali na dystansie 200m, 400m oraz 800m. Najlepsze wyniki naszych uczniów to:

I miejsce           Dawid Fojna                 bieg 400m chłopców                rocznik 2012-2011

III miejsce         Wiktor Kopyto             bieg 200m chłopców                rocznik 2014-2013

IV miejsce         Marcel Siedlecki          bieg 200m chłopców                rocznik 2014-2013

Gratulacje dla wszystkich startujących zawodniczek oraz zawodników. Wyniki pozostałych startujących udostępnione będą w najbliższym czasie.

G. Połaczewski