- Odwiedziny: 3136098
- Do końca roku: 241 dni
- Do wakacji: 48 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI W SZTAFETOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH 2021
W dniu 12.10.2021 r. na trasach w Twardogórze odbył się Finał Dolnośląski Sztafetowych Biegów Przełajowych w ramach Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży pod patronatem Burmistrza Miasta i Gminy Twardogóra pana Pawła Czulińskiego.
Biegi finałowe poprzedziły tradycyjne Biegi Sprawnego Dolnoślązaczka w których wzięło udział prawie 200 uczniów klas I-III ze szkół biorących udział w programie.
Składy drużyn:
Chłopcy SP 2 Igrzyska Dzieci: Adrian Kopiec, Oliwier Kopyto, Jakub Makowiecki, Aleksander Złotek, Olaf Poniźniak, Dominik Matkowski.
Dziewczęta SP 2 Igrzyska Młodzieży: Julia Niedzielska, Weronika Rosołek, Wiktoria Sikora, Lena Widuch, Maja Witkowska, Milena Witkowska.
Chłopcy SP 2 Igrzyska Młodzieży: Konrad Draj, Martin Duch, Wiktor Niedzielski, Jakub Ostyński, Bartosz Paciejewski, Filip Siedlecki
Wyniki Sztafetowych Biegów Przełajowych
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK DZIECI - DZIEWCZĘTA |
||
miejsce |
szkoła |
czas |
1 |
SSP 46 Wrocław |
19,04 |
2 |
PSP 15 Wałbrzych |
19,11 |
3 |
SP 2 Twardogóra |
20,21 |
4 |
SP 1 Syców |
20,39 |
5 |
SP 20 Wrocław |
20,53 |
6 |
SP 25 Wrocław |
20,59 |
7 |
SP1 Lwówek Śl |
21,03 |
8 |
SP 84 Wrocław |
21,18 |
9 |
SP 2 Zgorzelec |
21,41 |
10 |
SP6 Świdnica |
21,44 |
11 |
SP Kiełczów |
21,44 |
12 |
PSP Oxpress |
21,45 |
13 |
SP 1 Bystrzyca Kł. |
21.47 |
14 |
ZSP Lubawka |
22,12 |
15 |
SP 1 Góra |
22,28 |
16 |
SP 1 Bolesławiec |
22,39 |
17 |
SP4 Oleśnica |
23,28 |
18 |
SP 3 Polkowice |
24,21 |
19 |
SP 3 Złotoryja |
25,42 |
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK DZIECI - CHŁOPCY |
||
numer |
szkoła |
czas |
1 |
SP SMS Junior |
23,45 |
2 |
SP 6 Świdnica |
23,48 |
3 |
SP Kiełczów |
24,07 |
4 |
ZSP Iwiny |
24,43 |
5 |
SP 16 Wrocław |
24,51 |
6 |
SP 6 Oleśnica |
25,03 |
7 |
SP 25 Wrocław |
25,04 |
8 |
SP 1 Świeradów-Zdrój |
25,11 |
9 |
SP 80 Wrocław |
25,18 |
10 |
SP 2 Kamienna Góra |
25,22 |
11 |
SP 5 Zgorzelec |
25,42 |
12 |
PSP 15 Wałbrzych |
25,51 |
13 |
SP-2 Twardogóra |
26,57 |
14 |
SP Grębocice |
27,24 |
15 |
SP 18 Legnica |
27,26 |
16 |
SP 1 Złotoryja |
28,24 |
17 |
SP 1 Góra |
29,15 |
18 |
SP 2 Lwówek Śląski |
29,32 |
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - DZIEWCZĘTA |
||
miejsce |
szkoła |
czas |
1 |
SP 10 Wrocław |
25,45 |
2 |
SP 20 Wrocław |
25,51 |
3 |
ZSzP Lubawka |
25,53 |
4 |
SP 4 Oleśnica |
26,01 |
5 |
SP SMS Junior |
26,01 |
6 |
SP 3 Oleśnica |
26,28 |
7 |
SP 1 Bogatynia |
26,54 |
8 |
SP 2 Twardogóra |
27,07 |
9 |
ZSP Tyniec Mały |
27,33 |
10 |
SP 105 Świdnica |
27,48 |
11 |
SP 1 Bolesławiec |
27,51 |
12 |
ZSP Pisarzowice |
28,09 |
13 |
SP 2 Lwówek Śląski |
28,26 |
14 |
PSP 15 Wałbrzych |
28,34 |
15 |
SP Bystrzyca Kłodzka |
30,23 |
16 |
SP 3 w Złotoryi |
30,3 |
17 |
SP 1 Góra |
32,16 |
FINAŁ DOLNOŚLĄSKI IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ - CHŁOPCÓW |
||
miejsce |
szkoła |
czas |
1 |
SP 10 Wrocław |
26,23 |
2 |
SP 2 Zgorzelec |
26,31 |
3 |
SP 1 Piechowice |
26,39 |
4 |
SP 90 Wrocław |
26,51 |
5 |
ZSP w Długołęce |
27,46 |
6 |
SP 3 w Złotoryi |
27,52 |
7 |
SP 1 Góra |
27,53 |
8 |
SP 105 Świdnica |
28,01 |
9 |
PSP 15 Wałbrzych |
28,01 |
10 |
ZSzP Lubawka |
28,14 |
11 |
SP Chocianów |
28,31 |
12 |
SP 2 Twardogóra |
28,59 |
13 |
SP 2 Lwówek Śląski |
29,11 |
14 |
SP 4 Oleśnica |
29,27 |
15 |
SP 9 Legnica |
29,49 |
16 |
SP Dobroszyce |
30,06 |
17 |
SP Gromadka |
30,17 |
18 |
SP 20 Wrocław |
decyzja sędziów o przesunięciu zespołu na ostatnie miejsce za nieuprawnioną pomoc zawodnikowi na trasie |
Opracował
Grzegorz Połaczewski