- Odwiedziny: 3135981
- Do końca roku: 241 dni
- Do wakacji: 48 dni
Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim
-
Statystyki
GALA LAUREATÓW POWIATU LWÓWECKIEGO 2018/2019
Dnia 18 października br. w Brunowie odbyła się XVII Gala Laureatów olimpiad, konkursów przedmiotowych, przeglądów artystycznych oraz zawodów sportowych.
W uroczystości wzięli udział przedstawiciele władz samorządowych, dyrektorzy szkół i placówek oświatowych, nauczyciele oraz przede wszystkim główni bohaterowie wydarzenia - uczniowie naszej szkoły oraz powiatu lwóweckiego i ich rodzice. Na tegorocznej Gali wręczono 10 nagród zespołowych, 38 indywidualnych za osiągnięcia w konkursach przedmiotowych i artystycznych, 72 nagrody za osiągnięcia sportowe w ramach współzawodnictwa sportowego. Osiemnastu szkołom z terenu powiatu wręczono dyplomy uznania za promowanie uzdolnień ucznia.
Nasi Laureaci
Olimpiady, konkursy przedmiotowe i artystyczne
1. Marcel Mendocha op. Krzysztof Marecki
2. Julia Szczerbaniewicz op. Małgorzata Zubel
3. Elżbieta Stempin
4. Natan Śliwiński op. Marzenna Markulak
5. Zespół „Śnieżne Kotły” op. Aleksander Hołoga
6. Zespół Turystyczny op. Krzysztof Marecki
7. Zespół Czytelniczy op. Aleksandra Wrzesińska
Osiągnięcia sportowe
1. Weronika Gogola op. Mirosław Kobiałka
2. Bartosz Polarczyk Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – I miejsce, konkurencja: bieg 300m (wynik 41,77s)
3. Dominik Suski Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – III miejsce, konkurencja: bieg 60m (wynik 8,16s)
4. Norbert Herba Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – IV miejsce, konkurencja: skok w dal
5. Lena Zimmer Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – VI miejsce, konkurencja: skok wzwyż (wynik 130cm)
6. Drużyna - Czwórbój LA
Dominik Kufel, Dominik Karp, Bartosz Polarczyk, Hubert Burdukiewicz, Norbert Herba, Dominik Suski
Finał Krajowy Czwórboju Lekkoatletycznego Chłopców Igrzysk Dzieci – V miejsce (na 16 województw w Polsce)
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym Chłopców – I miejsce (na 16 drużyn Dolnego Śląska)
7. Drużyna – Piłka Nożna LZS op. Grzegorz Połaczewski, Mariusz Proszko, Mirosław Kobiałka
8. Drużyna – Halowa Piłka Nożna LZS op. Mirosław Kobiałka
9. Drużyna – Sztafeta 4x100m
Norbert Herba, Dominik Karp, Bartosz Polarczyk, Dominik Suski
Finał Dolnośląski Lekkoatletycznych Igrzysk Dzieci – I miejsce, konkurencja: sztafeta 4x100m (wynik 52,24s)
10. Drużyna – Sztafetowe Biegi Przełajowe
Ignacy Zabłocki, Wiktor Skrobuk, Dominik Kufel, Tymoteusz Mazurek, Bartosz Olech, Dominik Karp, Bartosz Polarczyk, Jakub Samoraj, Hubert Burdukiewicz, Norbert Herba, Miłosz Rybiałek
Finał Dolnośląski w Sztafetowych Biegach Przełajowych Chłopców – II miejsce
11. Drużyna – Drużynowe Biegi Przełajowe
Konrad Draj, Wiktor Niedzielski, Tymoteusz Listwan, Igor Gelleta, Filip Siedlecki, Jacek Górski
Finał Dolnośląski Drużynowych Biegów Przełajowych Chłopców Igrzysk Dzieci – III miejsce
12. Drużyna – Igrzyska Lekkoatletyczne
Dominik Suski, Bartosz Polarczyk, Norbert Herba, Dominik Karp
Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci w Lekkiej Atletyce – IV miejsce drużynowo
13. Drużyna – Turniej Play Ball
Dominik Kufel, Jakub Przybyło, Antoni Suchecki, Hubert Burdukiewicz, Tymoteusz Listwan, Kacper Borowski, Marcel Kaczmarczyk, Bartosz Czerwień, Błażej Łoza, Kacper Szatan, Mateusz Suski, Bartosz Paciejewski , Igor Kyzioł, Adrian Pokomejka, Alan Zabiega, Artur Zając, Wiktor Skrobuk, Ksawery Grudziński
Finał Dolnośląski Turnieju Play Ball – szkolna wersja Baseball – V miejsce
Eliminacje Wojewódzkie Turnieju Play Ball – szkolna wersja Baseball – I miejsce
op. G. Połaczewski