Finał XX edycji Szlachetna PACZKA

Finał XX edycji  Szlachetna PACZKA - to nasza 3 zbiórka szkolna, tym razem w trudnych czasach pustej szkoły ale....DALIŚMY RADE❣❣❣  Wszystkie potrzeby rodziny zostały spełnione - opał, żywność, produkty chemiczne, odzież a także nowiutka maszynka do strzyżenia dla uczennicy klasy fryzjerskiej. Dziękujemy, razem możemy wszystko ????????????

Szlachetna Paczka łączy – często mimo odległości

Szlachetna Paczka już od 20 lat łączy Polaków w mądrym pomaganiu. To szczególnie ważne w roku, w którym zachowujemy społeczny dystans i mamy jeszcze mniej okazji do wychodzenia poza bańkę najbliższych znajomych czy rodziny. Szlachetna Paczka dostosowała się do tej rzeczywistości i choć w trosce o bezpieczeństwo kontaktów bezpośrednich jest mniej, program nadal zbliża i jest pretekstem do mądrego spotkania, rozmowy i refleksji, nie tylko twarzą w twarz.

Źródło: https://media.szlachetnapaczka.pl/releases/news