Dzień Babci i Dziadka

Dnia 15.01.2009 roku uczniowie z klasy II b i III d wraz z wychowawczyniami Lillą Mikłaszawską i Marzeną Markulak przygotowali uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Uczniowie zaprosili gości, wykonali dekorację sali, przygotowali stroje, a mamy upiekły ciasto. Dzieci pięknie wyuczyły się swoich ról i zaprezentowały  krótkie przedstawienie jasełkowe oraz wiersze i piosenki o babci i o dziadku. Występy uświetniła uczennica Dominika Woroszko, która zagrała na flecie jedną z kolęd. Uczniowie zachęcili wszystkich do wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek. Na koniec wręczyli swoim dziadkom przygotowane przez siebie drobne upominki i zaprosili na poczęstunek.

Spotkanie upłynęło w miłej atmosferze i wszystkim bardzo się podobało, a na twarzach babć i dziadków widać było  wzruszenie.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia!