Zobacz zdjęcia z zabawy choinkowej (karnawałowej)

W pierwszym tygodniu po feriach, w dniach 02-04 lutego nasi uczniowie tanecznym krokiem wchodzili w II semestr nauki.

W poniedziałek balowały dzieci z oddziałów „0” i klas pierwszych, we wtorek bawiły się klasy II i III, a w środę klasy IV, V i VI.

Bal karnawałowy miał miejsce w fantastycznie przystrojonej sali gimnastycznej. Młodsze dzieci zachęcał do zabawy zaprzyjaźniony wodzirej p. M. Wolski, starszym uczniom muzykę miksował pan Kocot.

Radzie Rodziców dziękujemy za słodki poczęstunek dla uczestników balu, a wychowawcom za opiekę.

Jak na karnawał przystało, wszyscy bawili się wesoło, co widać na  fotografiach.

Kliknij tutaj i zobacz jak wspaniale bawili sie uczniowie naszej szkoły na ZABAWIE CHOINKOWEJ (KARNAWAŁOWEJ).