Współpraca z Nadleśnictwem

W dniach 10,16 i 17 grudnia nasi najmłodsi uczniowie z klas I-III mieli możliwość spotkać się z pracownikiem Nadleśnictwa w Lwówku Śląskim Panem Januszem Paraniakiem, który nie po raz pierwszy odwiedza naszą szkołę.

Dzieci obejrzały slajdy przedstawiające  różne oblicza lasu, zapoznały się z zagrożeniami jakie stwarza człowiek naturze swoim często bezmyślnym zachowaniem. Dzieciom taka prezentacja ekologiczna bardzo podobała się. Współpraca z Nadleśnictwem trwa już od dłuższego czasu. Dzięki otrzymanym od leśników sadzonkom drzew i krzewów, mogliśmy upiększyć teren wokół placu zabaw. Z okazji świąt Bożego Narodzenia Nadleśnictwo przekazało naszej szkole piękne drzewka świerkowe, które zamieniły się w kolorowe choinki. Dziękujemy za piękny prezent.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia!