SZKOLNE „JASEŁKA”

Dnia 19 grudnia  w naszej szkole odbyły się „Jasełka” przedstawione dla uczniów klas 0 - VI.

Przedstawienie odbyło się w trzech grupach:  klasy V-VI uczestniczyły w przedstawieniu przygotowanym przez  panią katechetkę Annę Urbańską; klasy I-II zostały wprowadzone w klimat świąteczny przez naszych najmłodszych uczniów z oddziałów „0” przygotowany pod kierunkiem pani Jolanty Janz-Witkowski; klasy III-IV obejrzały inscenizację przygotowaną przez p. katechetkę Beatę Hołyszewską.

Dekorację sali wykonały panie: Anna Urbańska, Beata Hołyszewska, Teresa Chariton, Karina Pawłusiów oraz  Małgorzata Zubel. Oprawę muzyczną  przygotowała i poprowadziła p. Bogusława Piechurska.

Pani Dyrektor Elżbieta Ugrynowicz podziękowała wszystkim „aktorom” i solistom za przepiękną inscenizację i wykonanie kolęd, złożyła życzenia całemu Gronu Pedagogicznemu i pracownikom administracyjnym szkoły.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia!

Wigilia w klasie III B

15 grudnia odbyła się wigilia klasowa z udziałem rodziców w klasie III b. Uczniowie pod kierunkiem wychowawczyni Jolanty Kaszuba przygotowali jasełka, które wprowadziły zaproszonych gości w świąteczny nastrój. Po przedstawieniu rodzice i uczniowie przełamali się opłatkiem, składali sobie życzenia „każdy każdemu”.Oczywiście nie zabrakło też świątecznego poczęstunku. Występ uczniów obejrzały też: pani dyrektor Elżbieta Ugrynowicz, katechetka pani Anna Urbańska oraz pracownik obsługi pani Bogusława Niechcaj. Uczniowie pięknie się zaprezentowali. To młodzi wspaniali artyści, którzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Mamy nadzieję, ze ta tradycja w kolejnych latach będzie kontynuowana.