SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

Dnia 5 marca 2014 roku uczniów z klasy II d odwiedzili policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śl. – asp. Aneta Gelletast.asp. Wojciech Tyczkowski i asp. szt. Jacek Romanek.

Policjanci prowadzili z dziećmi rozmowę na temat dzisiejszych problemów dzieci. Poruszali wiele zagadnień dotyczących bezpieczeństwa dzieci zarówno w drodze do szkoły, jak i na jej terenie. Przypominali zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię. Mówili o kradzieżach w szkole i o ich konsekwencjach, czym jest przemoc i jak sobie z nią radzić.

Dla uczniów spotkanie było lekcją życia, na której uświadomili sobie zagrożenia i konsekwencje zachowania niezgodnego z prawem.

To była naprawdę wspaniała lekcja dla wszystkich!

M.Markulak