ZABAWA KARNAWAŁOWA 2014

Karnawał to fantastyczny czas nie tylko dla dorosłych, ale i dla dzieci. Przygotowań do zabawy nie było końca. Sala gimnastyczna zmieniła się w prawdziwą salę balową wystrojoną różnymi ozdobami.

W dniach 10 i 11 lutego 2014 roku wspaniale na zabawie karnawałowej bawili się uczniowie klas 0- III.

W programie imprezy  oprócz wspólnej dyskoteki znalazły się różne konkursy i zabawy, które dla klas drugich i trzecich były prowadzone przez rodzica pana Andrzeja Kredkowskiego

Podczas  pląsów  liczyła się dobra zabawa wszystkich dzieci w przyjaznej i wspaniałej atmosferze.

Dla zwiększenia energii dzieci otrzymały pączka z herbatą.

Nad oprawą muzyczną czuwały pani Beata Dereń i jej córka Marta Dereń.

Dziękujemy pani Beacie Dereń i panu Andrzejowi Kredkowskiemu za uśmiechy  dzieci po skończonej zabawie.

M.Markulak

12 lutego 2014 r. na sali gimnastycznej bawili się uczniowie klas IV –VI. W rolę DJ'ów wcielili się uczniowie z klasy VI b: Maciej Szewczuk oraz Filip Maciejewski, za co bardzo im dziękujemy.

N. Suska