TAK UGOŚCILIŚMY SWOICH KOCHANYCH DZIADKÓW

Dnia 31 stycznia 2014 klasa II d zorganizowała "Dzień Babci i Dziadka". Dzieci przedstawiły jasełka dla swoich bardzo licznie przybyłych dziadków.

Wspaniała publiczność podziwiała i gromko oklaskiwała swoje ukochane wnuki. W przygotowaniu imprezy udzielali się rodzice. Było to miłe spotkanie przy kawie, herbatce i cieście z popisami artystycznymi uczniów. Wnuki postarały się o to, aby kochane Babcie i Dziadkowie opuścili uroczystość z uśmiechem na twarzy.

Kochanym Babciom i drogim Dziadkom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil w życiu i tego, aby zawsze byli dumni ze swych wnuków.

Bardzo dziękujemy wszystkim rodzicom za pomoc i zaangażowanie w przygotowanie uroczystości. Panu Mariuszowi Proszko za obsługę sprzętu nagłaśniającego.

M. Markulak