Jasełka szkolne 19.12.2013

Święta, święta, czas kolędowania… I właśnie kolędnicy zaprosili po raz kolejny na jasełka do naszej szkoły. W czwartek 19 grudnia 2013 r. odbył się występ dla wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły.

Uczniowie przedstawili "Wędrówkę do Betlejemskiej Stajenki”. Na scenie jak co roku pojawili się pastuszkowie, królowie, Maryja z Dzieciątkiem i Józef, pokorni Pastuszkowie wraz z wiernymi Królami mogli bez trudu dotrzeć do stajenki.  Do Nowonarodzonego Jezusa przyszli też Czerwony Kapturek, Jaś i Małgosia, Calineczka  i Pinokio. Widownia przyjęła występ bardzo entuzjastycznie.

W przedstawieniu udział wzięli uczniowie:

Narrator- E. Sienkiewicz

Maryja- W. Kłosowska

Józef- Ł. Domański

Aniołowie: G. Grądzka, P. Kazimierczuk, M. Pieniakowska, M. Wójcik, A. Szyndrowska,  A. Orligóra,   M. Mielnik

Pasterze: P. Latawiec, J. Kruk, S. Kaczorowski,

Królowie: D. Sady, M. Drużga, D. Suduł

Pinokio: M. Huzarewicz

Jaś i Małgosia: W. Kłosowski i K. Majdan

Calineczka: W. Zientara

Czerwony Kapturek: S. Kopeć

Kolędnicy: G. Grabowicz, B. Oświęcimski, J. Bagłaj, O. Lipińska

Oprawę muzyczną przedstawienia wzbogacił zespół pod opieką pani Agnieszki Garszteckiej.

Przedstawienie przygotowały panie katechetki: Leokadia Gorlewska, Beata Hołyszewska i Anna Urbańska, która całość uwieczniła na fotografiach.

Anna Urbańska, Leokadia Gorlewska.