Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej zwany też „ Dniem Nauczyciela”, z tej okazjiodbyła się  uroczystość, na którą zproszoni zostali pracownicy szkoły nauczyciele  emeryci oraz byli pracownicy.

Młodzi aktorzy, uczniowie klasy Vd i VIe  przedstawili program artystyczny pt. „Uśmiechy pełne snu”. Nasi artyści, wcielili się w role niesfornych uczniów,  której wciąż narzekają na swoją panią, lecz nagle zjawia się Wróżka Buzbajera, która wywraca pobyt dzieci w szkole do góry nogami. Uczniowie, z tego powodu są źli i smutni, więc przepraszają za swoje zachowanie i wszystko wraca do normy.

W dalszej części programu w sposób humorystyczny wspomnieli o żmudnej pracy nauczycieli, ich problemach, marzeniach… Zabawne teksty wywoływały salwy śmiechu oraz gorące brawa. Dodatkową atrakcją były barwne laurki wręczone wszystkim obecnym , a wykonane przez brać uczniowską. Uroczystość przebiegła w miłej atmosferze. Program przygotowała pani Małgorzata Kłosowska, oprawę muzyczną zapewniła pani Agnieszka Garsztecka natomiast barwną dekorację wykonały panie Mariola Suchecka i Elżbieta Konecka.

Małgorzata Kłosowska