95. ROCZNICA ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

12 listopada 2013r. odbył się uroczysty apel dla klas IV – VI z okazji 95. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę.

W naszej szkole święta narodowe są szczególnie wyróżniane i upamiętnione w czasie uroczystości. I tym razem uczczono to święto wierszem i piosenką. Występ uczniów z klasy V B: Gabrieli Mius, Danieli Bilskiej, Karoliny Bieganowskiej, Klaudii Mazur, Wiktorii Jaszczyszyn, Dawida Suduł, Michała Drużgi, Wojtka Chudzikowskiego oraz uczennic z kl.V E: Amelii Rybiałek, Natalii Hutnik, Julii Fryzy pod opieką p. Iwony Modelskiej przybliżył i przypomniał wszystkim o trudzie i walce naszych przodków o wolność kraju, w którym żyjemy.

Wszystkim znane  pieśni odśpiewane przez szkolny chór pod opieką pani Agnieszki Garszteckiej wprowadził widownię w podniosły nastrój.

Opracowała: I. Modelska