Organizujemy MIKOŁAJKOWĄ OLIMPIADĘ w świetlicy szkolnej

3 grudnia 2008 dzieci przychodzące po swoich zajęciach lekcyjnych witane były przez wychowawców świetlicy: panią Barbarę Kraśnicką, Aleksandrę Wrzesińską, Marzenę Markulak oraz panią Annę Woroszko.

Wszyscy dorośli w pięknych, czerwonych czapkach mikołajkowych zafundowali dzieciom niecodzienny sposób spędzenia czasu w świetlicy w formie zabaw zręcznościowo- sprawnościowych.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcia!

Nad bezpieczeństwem oraz prawidłowym wykonywaniem poszczególnych konkurencji czuwał sędzia- Mikołaj-  nauczyciel wychowania fizycznego pan Mariusz Proszko. Olimpiada bardzo przypadła do gustu dzieciom, a elementy rywalizacji dopingowały do wygrywania zgodnie z zasadą fair play. Po wysiłku, na koniec zabawy wszyscy uczestnicy zmagań sportowych otrzymali ,,doping energetyczny’’ w postaci słodyczy. Olimpiadzie przyświecało hasło z mikołajkowym powiedzeniem: ,, w zdrowym ciele, zdrowy duch”. Zabawę udokumentowała pani Anna Urbańska. Dziękujemy.