Konkurs matematyczny i ortograficzny - klasy II i III

26 marca 2013 r. odbył się Konkurs Matematyczny klas II.

I miejsce zajęli uczniowie:Wojtek Kłosowski z klasy II B oraz Krystian Zientara z klasy II C.

II miejsce zajął Kacper Góral z klasy II a.

III miejsce zajęli uczniowie: Sara Kopeć z klasy II B, Paulina Kuklińska z klasy II C oraz Adam Zabawa z klasy II B.

Wszystkim uczestnikom oraz laureatom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w zgłębianiu wiedzy matematycznej – organiztatorzy: Elwira Konecka i Jolanta Kaszuba.

5 kwietnia 2013 r. odbył się Konkurs Ortograficzny klas III, którego celem było wyłonienie Mistrza Ortografii klas III. I miejsce i tytuł Mistrza Ortografii uzyskała Katarzyna Karpiszyn z klasy III A. II miejsce zajęłY: Magdalena Mielecka z klasy III A oraz Michalina Ryba z klasy III D. III miejsce zajęły:  Anna Łebek z klasy III B oraz Aleksandra Sienkiewicz z klasy III D. Laureatkom oraz ich opiekunom serdecznie gratulujemy – organizatorzy: Genowefa Adamczyk oraz Jolanta Kaszuba.