Spotkanie klas piątych z pracownikiem MONARU

W ramach relizacji programu profilaktyki uzależnień (narkotyki, alkohol, tytoń) "Zdążyć na czas" 28.11.2008r. w naszj szkole odbyło się spotkanie uczniów z klas piatych z pracownikiem monaru -Magdaleną Słomką.

Zajęcia trawały dwie godziny lekcyjne i mały na cely ukazanie pozytywów i negatywów eksperymentowania z narkotykami, zapoznanie z podziałem substancji psychoaktywnych (legalne i nielegalne), wyjaśnienie pojęć "uzależnienie" oraz "substancje psychoaktywne", ukazanie niebezpieczeństw siegania po substancje psychoaktywne, poznanie faz uzależnienia.

Tematyka zajęć bardzo zainteresowała naszych piątoklasistów- wyszli ze spotkania bardzo zadowoleni.

Chcesz obejrzeć zdjęcia - kliknij tutaj!