Jasełka Bożego Narodzenia

20 grudnia 2012r. odbyły się w naszej szkole Jasełka Bożego Narodzenia, które wprowadziły  społeczność szkolną w szczególny świąteczny nastrój.

Wybrani uczniowie   ukazali wszystkim zebranym to, co przeżyła Maryja z Józefem w czasie narodzin Syna Bożego. Zgodnie z tradycją była szopka,  Anioł, Trzej Królowie i Pasterze. Przy śpiewie kolęd  współczesna rodzina ukazała prawdziwe przeżycie  i świętowanie tajemnicy narodzin Zbawiciela.

Przedstawienie przygotowały katechetki: B. Hołyszewska, A. Urbańska, L.Gorlewska oraz  pani A. Garsztecka opiekunka szkolnego chóru.

Udział wzięli:

Agnieszka Kredkowska i Joanna Piekarz z kl VD,

Marcin Czepiel  i Łukasz Domański z kl VE,

Helena Kubis  i Dawid Czerniawski z kl VIC

oraz uczniowie klasy VA- Damian i Daniel Wutowicz, Małgorzata Sykała, Oskar Justynowicz, KacperBiel, Marta Mazur, Alicja Kilijańska.

Opracowała L. Gorlewska