Mikołaj zawitał do świetlicy!

Od samego rana aura zapowiadała, że to będzie magiczny dzień. Śnieg prószący z nieba, szczypiący nosy mróz i słyszane z oddali dzwoneczki zwiastowały dobry dzień. Tak! Widzieliśmy Go, chodził po szkole z zastępem rozśpiewanych aniołków i szukał grzecznych dzieci, których w naszej szkole nie brakuje!

Rozdawał prezenty, ściskał nasze dłonie i z uwagą słuchał śpiewanych przez najmłodszych piosenek.

Panie wychowawczynie przygotowały dla przebywających w świetlicy dzieci zawody mikołajkowe, gry i zabawy, wspólnie pląsaliśmy przy dzwoneczkowych melodiach i śpiewaliśmy ile sił w gardłach piosenki o Świętym Mikołaju.

Oczywiście musieliśmy wypróbować otrzymane gry, więc śmiechu i wygłupów nie było końca.

Uczniowie zapisani do świetlicy szkolnej, a jest ich niemało, pragną serdecznie podziękować Świętemu Mikołajowi, który przybył do nas z niedalekiej firmy - Arkadia Bis MTG -  i złożył na ręce wychowawczyni p. Karoliny Kalus-Mazurek tak przydatne  (i smaczne!)  prezenty!

D Z I Ę K U J E M Y !!!

Opracowała Karolina Kalus-Mazurek