W ŚWIETLICY TEŻ MAMY ANDRZEJA

Dnia 30 listopada 2012 roku dla uczniów klas pierwszych  zorganizowano zabawę andrzejkową w świetlicy.

Z tradycjami zapoznały uczniów wychowawczynie panie Lilla Mikłaszewska  i Marzena Markulak.

Uroku naszej uroczystości dodały wróżby przygotowane przez uczniów z klasy III a. Uczestnicy zabawy mogli dowiedzieć się co dobrego czeka ich w przyszłości, które życzenie spełni się pierwsze, co szykuje dla nich los. Wróżby przeplatane były tańcami przy muzyce. Na ogół nikt nie traktuje wróżb poważnie , chociaż, mimo wszystko, wiele osób uważa, że jest to tylko zabawa, ale czasem się sprawdza.

Wszyscy dobrze się bawili, miło spędzili czas i zadowoleni z bagażem andrzejkowych wrażeń wrócili do domów.

opracowały Marzena Markulak

Lilla Mikłaszewska