Międzynarodowy Turniej Piłki Ręcznej o Puchar Przewodniczącego Rady Powiatu Lwóweckiego

Dnia 27 października b.r. reprezentacja piłki ręcznej chłopców naszej szkoły wzięła udział w turnieju mini piłki ręcznej w Gryfowie Śląskim.

Turniej był równocześnie mistrzostwami powiatu szkół podstawowych. Graliśmy jako mistrz Miasta i Gminy Lwówek Śląski.

Drużyna wystąpiła w składzie

Patryk Garbiec - kapitan

Aleks Leszczyński

Jan Sokołowski

Jakub Jarosz

Kacper Wutowicz

Jakub Tomaszewicz - bramkarz

Łukasz Suchecki

Krystian Grzegorczyk

Filip Maciejewski  - bramkarz

Maciej Szewczuk

Po remisie ze Szkołą Podstawową z Wlenia pokonaliśmy szkoły z Mirska i Gryfowa zwyciężając w całym turnieju.

Poza zdobyciem Pucharu Przewodniczącego Rady Powiatu nasi zawodnicy otrzymali medale i komplety strojów sportowych oraz drobne podarunki.

Ponadto najlepszym zawodnikiem turnieju  został Patryk Garbiec,

a najlepszym strzelcem /19 bramek w trzech meczach/ - Jakub Jarosz.

Nasza drużyna będzie reprezentowała powiat lwówecki w rozgrywkach mini piłki ręcznej strefy jeleniogórskiej, które odbędą się na początku przyszłego roku.

M. Kobiałka