WAKACJE Z DWÓJKĄ 2012

Od 02.07.2012r. do 13.07.2012r. kolejny raz trwały w Szkole Podstawowej Nr 2 letnie półkolonie. Brało w niej udział 22 uczniów klas I –III.

Dzieci wspaniale się bawiły ozdabiając teren szkoły kredowymi malunkami. Wielką atrakcją był wyjazd na basen „ORKA” w Bolesławcu, gdzie koloniści mieli okazję ochłodzić się w upalny dzień i doskonalić technikę pływania. Nie było to jedyne wyjście na basen, gdyż kąpali się także na naszym lwóweckim, otwartym basenie.

Uczniowie brali też udział w konkursach indywidualnych i grupowych, m.in. w konkursie na najładniejszego KAMIENNEGO POTWORA, podchodach FAIR PLAY. Piękne prace uczestników półkolonii ozdabiają podwórko i korytarz szkolny.

Dzieci codziennie uczestniczyły w licznych grach i zabawach organizowanych na boisku ORLIK, sali gimnastycznej oraz placu zabaw. Wychodziły również do parku, zwiedzały zakątki Lwówka Śląskiego.

Na zakończenie półkolonii wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki i słodkości. Dziećmi opiekowały się i czuwały nad bezpieczeństwem panie: Alicja Skrzydłowska, Joanna Pawłowska i Iwona Modelska.