ZWYCIĘZCY SZKOLNYCH KONKURSÓW -Czytania ze zrozumieniem klas II, Konkurs ortograficzny klas II, Bezpiecznie na drodze klasy II i III

W dniu 31 stycznia 2012 roku odbył się  konkurs  "Czytania ze zrozumieniem klas II’’ .W konkursie udział wzięło 16 uczniów. Komisja  konkursowa  w składzie p. E. Siwka i M.Markulak  po analizie prac wyłoniła zwycięzców :

I miejsce – Kinga Dąbrowska kl. II b

Aleksander Sienkiewicz kl. II d

II miejsce – Daria Mściszkl. II a

III miejsce – Julia Wcześniak  kl. II c

W dniu 29 marca 2012 roku odbył się Konkurs ortograficzny klas II. W konkursie udział wzięło 12 uczniów. Komisja konkursowa w składzie p. E. Siwka i M.Markulak  po analizie prac wyłoniła zwycięzców.

I miejsce – Michalina Ryba  kl. II d

II miejsce – Daria Mścisz kl. II a

III miejsce – Oliwia Krzysztofińska kl. II c

W dniach 24 i 25 kwietnia 2012 roku  odbył się konkurs „Bezpiecznie na drodze" dla klas

II i III. W konkursie  wzięło udział 31 uczniów (kl. II  -16 uczniów,  kl. III -15 uczniów). Komisja konkursowa  w składzie p. E. Siwka i M.Markulak po analizie prac wyłoniła zwycięzców :

KLASY  II

I miejsce – Jakub Struś kl. II c

II miejsce –Wiktor Kociszewski kl. II c

III miejsce –Oliwia Wasilewska kl. II d

KLASY  III

I miejsce – Kacper Zając  kl .III a

II miejsce – Gabriela Miuskl .III b

III miejsce –Daria Sady kl. III b

Dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursów. Życzymy dalszych sukcesów.Powodzenia.

Opracowały: M.Markulak, E.Siwka