POŻEGNANIA NADSZEDŁ CZAS (klasa III B)

Dnia 27 czerwca 2012 roku odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny i klasowego pożegnania III b.

Kart w kalendarzu było niemało. Codziennie jedną zdejmował czas. I cóż powiecie, ot przeleciało. Trzy lata minęły jak z bicza trzask. Tu przeżywaliście radość z pierwszych sukcesów i gorycz porażek. W szkole znaleźliście swoich przyjaciół, wspólnie poznaliście otaczający świat. Przed trzema laty do tej szkoły przyprowadzili Was rodzice. Niepewni, trochę przestraszeni, trzymaliście ich mocno za rękę.

Dziękujemy naszym rodzicom za wartościowe dary, których nie można kupić za żadne pieniądze. Za trud włożony w nasze wychowanie składamy  Wam podziękowanie.

Dziękuję wszystkim rodzicom za trzyletnią współpracę. Za nieocenioną i bezinteresowną pomoc oraz zaangażowanie w niesienie pomocy szkole.

Wych. klasy  IIIb M.Markulak