ZGODNA RYWALIZACJA

Dnia 19 czerwca 2012 roku rozegrane zostały Zawody Lekkoatletyczne Strefy Jeleniogórskiej Igrzyska Młodzieży Szkolnej Dziewcząt i Chłopców klas III i IV w Zgorzelcu.

Reprezentacja  naszej szkoły zajęła VI miejsce.

Drużyna składała się z 10 osób:

5 dziewczynek Klaudia Bagłaj III a , Daria Sady III b ,Agnieszka Orligóra III c ,Natalia Sady III d , Monika Żerebiec III d oraz

5 chłopców: Wiktor Kossakowski III a , Dawid Suduł III b , Mateusz Wiszniowski III c , Jakub  Jędrzejewski III d , Michał Mularczyk III e.

Uczniowie brali udział w biegu na 60 m , rzucie piłeczką palantową  i skoku w dal. Opiekunkami były p. M.  Markulak i p. A. Urbańska.

Dziękujemy panu Zbigniewowi Wasilewskiemu z firmy "CZARTER" za sponsorowanie naszego wyjazdu na zawody.

opracowała M. Markulak

zdjęcia wykonała A. Urbańska