Szkoła Podstawowa nr 2 im. Bohaterów 10 Sudeckiej Dywizji Piechoty w Lwówku Śląskim

szkolaMAŁPAsp2lwowek.pl  (małpa-@)

ePUAP

/SP2-LwowekSl/SkrytkaESP

Olek Rapir – srebrnym medalistą w skoku wzwyż!

Finał dolnośląski Igrzysk Młodzieży szkolnej  w lekkiej atletyce – Olek Rapir – srebrnym medalistą w skoku wzwyż!

5 czerwca  2012 r. na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu rozegrane zostały Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkiej atletyce dzieci szkół podstawowych.

Doskonale spisał się Olek Rapir w skoku wzwyż zdobywając srebrny medal. Pokonał  poprzeczkę na wysokości 150 cm, wynik ten jest wyrównaniem rekordu szkoły w tej konkurencji.

Bardzo dobrze startował Radek Wąsik – również w skoku wzwyż zajmując 4 miejsce z wynikiem 135cm, Dawid Mulak w finale skoku w dal zajął 7 miejsce z wynikiem 4,85 cm.

Chłopcy zdobyli dla szkoły 16 punktów, co dało nam 9 miejsce wśród 63 startujących  szkół. Gratulujemy !!!