Turniej ekologiczny klas I – III

W  naszej szkole corocznie w maju odbywa się turniej ekologiczny klas I – III.

Wszyscy uczniowie z poszczególnych klas biorą w nim udział. Podzieleni są na trzy grupy: ekologów, plastyków i sportowców.

Zadaniem ekologów jest segregowanie odpadów oraz rozwiązanie testu ekologicznego.

Plastycy rysuja pastelami pracę plastyczną pt. "Przyroda wokół nas".

Sportowcy rywalizują w wyscigach z użyciem sprzętu nietypowego: puszki, butelki plastikowe.

Uczniowie oprócz rywalizacji, świetnie się bawią. Dopisała nam również pogoda.W tym roku szkolnym uczniowie prezentowali wysoki poziom wiedzy ekologicznej.

W kategorii klas pierwszych zwyciężyła klasa I B.W kategorii klas drugich zwyciężyła klasa II A. W kategorii klas trzecich zwyciężyła klasa III A. Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do rywalizacji w przyszłym roku szkolnym.

Organizatorzy, panie: Lilla Mikłaszewska, Barbara Łankowska, Jolanta Kaszuba i Marzena Markulak.