Nasz klub miłośników języka angielskiego wziął udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym

Nasz klub miłośników języka angielskiego wziął udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym organizowanym przed księgarnię językową Polanglo we współpracy z wydawnictwem Oxford Uniersity Press.

Zadaniem konkursowym  było  wykonanie zdjęcia do historyjki z podręcznika  New  Sparks 2 „Bob, Olly i Snapper”, przedstawiające dzieci, które wcielą się w bohaterów z podręcznika (przebiorą się, zaaranżują scenkę). Nasze zdjęcie niestety nie zakwalifikowało się do ścisłego finału, ale takie właśnie są konkursy: ktoś przegrywa ktoś wygrywa.

Dla nas ważna była świetna zabawa a jej efekty możecie ocenić sami.