26 maja w naszej szkole był Festyn Rodzinny

26 maja 2012 roku, w dniu, w którym swoje święto mają wszystkie Mamy, w naszej szkole odbył się, zorganizowany przez Radę Rodziców i pracowników szkoły, jubileuszowy 10. Festyn Rodzinny- coroczna impreza służąca integracji środowiska lokalnego.

Zabawa przy muzyce wprawiła wszystkich w dobry nastrój, tym chętniej świętowano  również zbliżający się Dzień Dziecka oraz Dzień Ojca.

W godzinach od 12:00 do 16:00 licznie przybywały na teren szkoły całe rodziny, które mogły zobaczyć, że szkoła to nie tylko sale lekcyjne, wymagania oraz nauka, ale to też miejsce relaksu, zabawy, ale również możliwość wspólnego spędzania czasu w gronie najbliższych członków rodzin.  Naszym sprzymierzeńcem była  piękna pogoda.

Na terenie szkolnym czekały na przybyłych liczne atrakcje. Dzieciaki mogły popisać się na scenie, wcielając się w różne role. Atrakcyjna oferta stoisk,  na których można było kupić pieczonego prosiaczka, kiełbaski z grilla, lody, pop corn, frytki oraz pyszne wypieki domowe oferowane przez rodziców, sprzyjały właściwej degustacji rodzinnej. Największą atrakcją okazała się dmuchana zjeżdżalnia, którą na imprezę użyczył SKOK Wspólnota.

W ramach imprezy zorganizowano turniej rodzinny w którym wzięło udział 15 dwuosobowych zespołów (rodzic i dziecko). Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali nagrody niespodzianki.

Dzieci brały udział w konkursach plastycznych o tematyce rodzinnej oraz w grach i zabawach- potyczkach sprawnościowo- zręcznościowych. Kram   z zabawkami kusił najmłodszych różnorodnością pluszaków. W ten sposób każdy znalazł coś dla siebie.

W podsumowaniu festynu w sposób szczególny pani Dyrektor podkreśliła zaangażowanie rodziców, pracowników szkoły oraz wszystkich przyjaciół, którzy współuczestniczyli w przygotowaniu tej imprezy.             I wszystkich ponownie zaprosiła już za rok!

Zachęcamy do przeczytania artykułu na stronie www.powiatlwowecki.info