DZIEŃ BABCI I DZIADKA - KLASA II D

Styczeń jest zimowym miesiącem, pełnym chłodnych dni. Zdarzają się jednak  takie,  kiedy każdemu robi się cieplej na sercu. To szczególny dzień, w którym swoje święto obchodzą BABCIE I DZIADKOWIE.

W tym roku dzień ten przypadał  w okresie ferii, ale dzieci nie zapomniały o dziadkach. Dnia 16 lutego 2012 r. odbyła się wspaniała uroczystość. W pięknie udekorowanej sali dzieci klasy II „d” wraz z wychowawczynią przygotowały piękny program artystyczny.. Na wstępie dziadkowie  zostali przywitani ciepłymi słowami. Były to wzruszające wiersze i piosenki okolicznościowe, związane tematycznie z tym świętem. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Dzieci z rodzicami przygotowali również słodki poczęstunek. Atmosfera była wspaniała, podziękowaniom ze strony gości nie było końca. Dzieci poczuły się prawdziwymi gospodarzami. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze.

Był to niezwykły dzień nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. Dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

Wychowawca klasy II „d”

Alicja Skrzydłowska