ZABAWY KARNAWAŁOWE

Karnawał to czas zabaw nie tylko dla dorosłych, ale także dla dzieci. W naszej szkole zabawy trwały trzy dni: 6 lutego bawiły się oddziały przedszkolne i pierwsze klasy, 07.02 klasy II i III, natomiast 08. 02 klasy IV – VI.

Szczególnie w młodszych klasach dzieci były przepięknie poprzebierane, jednak niektóre osoby z klas IV – VI również ciężko było rozpoznać.

Wszyscy uczniowie wspaniale się bawili i z niecierpliwością oczekują kolejnej dyskoteki, a ta już wiosną!

W czasie zabawy dzieci miały zapewnioną herbatkę i słodką bułkę. Nad oprawą muzyczną dla klas O-III czuwała p. B. Dereń, a dla klas IV-VI hity puszczał pan Mariusz Proszko, zgodnie z listą utworów przygotowaną przez Samorząd Uczniowski.