Ferie zimowe w naszej szkole

„CZY TO ZIMA, CZY TO PLUCHA W FERIE NASZA SZKOŁA ŚMIECHEM BUCHA” Laughing

Już tradycją staje się, iż uczniowie naszej szkoły nie mogą nudzić się w wolnym czasie.

W okresie ferii zimowych od 16 do 27 stycznia 2012 roku miały zapewnione wiele atrakcji:

• zajęcia sportowe z wykorzystaniem elementów „ Radosnej szkoły ”,
  • zajęcia plastyczne,
  • czytelnicze,
  • taneczne,
  • komputerowe,
  • wycieczka do Ratusza,
  • olimpiadę sportową wspólnie z uczestnikami Warsztatów Terapii Zajęciowej Caritas,
  • rajd pieszy – Zimna Dziura.

Zajęcia prowadzili: M. Markulak, L. Mikłaszewska, M. Pawłowicz, B. Piechurska, B. Hołyszewska,       J. Chudzik, K. Marecki, M. Kobiałka, pomagały również M. Zawada, K. Klaus-Mazurek.

Czas wolny dla dzieci i młodzieży jest okazją do aktywnej działalności ruchowej. Każdy uczestnik posilił się kanapką i gorącą herbatą ufundowaną przez kierownika Gospodarstwa Domowego Ba - Gar Panią B. Kraśnicką.

Przygotowana przez nas propozycja organizacji zajęć gwarantowała aktywny i przede wszystkim bezpieczny wypoczynek, a efektem tej formy spędzenia czasu było szczęście i radość uczestniczących uczniów. Mamy nadzieję, że tak spędzony czas pozytywnie wpłynie na dalsze pochłanianie wiedzy podczas zajęć lekcyjnych.

Opracowały:

M. Markulak, L. Mikłaszewska