A NADZIEJA ZNÓW WSTĄPI W NAS - Jasełka klasy III b

W dniu 10 stycznia 2012 roku uczniowie klasy III b z wych. M. Markulak przygotowali dla rodziców jasełka .

Przedstawienie w wykonaniu dzieci przyniosło ogrom emocji zarówno widzom, jak i  młodym odtwórcom. Głębokie zaangażowanie małych aktorów, uwidoczniło się szczególnie w sposobie odtwarzania betlejemskich scen. Dziecięca gra była pełna otwartości, szczerości i ciepła. Wszyscy zebrani nie szczędzili gromkich braw dzielnym artystom. Pani dyrektor, obecna na naszej uroczystości złożyła życzenia noworoczne dzieciom i ich rodzicom. Wszyscy razem zasiedli do odświętnie nakrytego stołu. Rodzice byli zachwyceni atmosferą i swoimi pociechami.

Serdeczne podziękowania należą się wszystkim rodzicom za ich zaangażowanie i pomoc.