Osiągnięcia sportowe naszych uczniów w listopadzie i grudniu 2011 roku

W listopadzie i grudniu 2011 roku reprezentacje naszej szkoły wzięły udział w rozgrywkach szkół podstawowych o mistrzostwo miasta i gminy Lwówek Śląski i  w mistrzostwach naszego powiatu w grach drużynowych.

Wystawiliśmy sześć reprezentacji w mini piłce ręcznej, mini siatkówce „4” i mini koszykówce dziewcząt i chłopców.

Nasze dziewczęta 9 listopada ub.r w mini piłce ręcznej zajęły II miejsce w gminie, chłopcy w tej dyscyplinie 10 listopada zwyciężyli i jako mistrzowie gminy awansowali do rozgrywek powiatowych. W mistrzostwach powiatu, które odbyły się 16 listopada na hali SP w Mirsku nasza reprezentacja zajęła II miejsce ulegając tylko gospodarzom.

W dniach 29 listopada i 2 grudnia ub.r. na hali w Lwówku Śląskim odbyły się miejsko-gminne turnieje mini siatkówki „4” dla klas szóstych. dziewcząt i chłopców. Nasze dziewczęta i nasi chłopcy zajęli I miejsca. W dniach 6 i 7 grudnia na hali SP w Gryfowie Śl. w mistrzostwach powiatu dziewczęta zajęły III miejsce, a chłopcy zwyciężyli i będą reprezentowali powiat w dalszych rozgrywkach /w lutym/.

Zawody w mini koszykówce gminne i powiatowe zostały zorganizowane na hali w Lwówku Śląskim. Dnia 8 grudnia w zawodach miejsko-gminnych nasze drużyny dziewcząt i chłopców zajęły I miejsca i awansowały do zawodów powiatowych. Zawody powiatowe dziewcząt odbyły się 13 grudnia i nasze dziewczęta wywalczyły III miejsce, a 15 grudnia chłopcy zdobyli mistrzostwo powiatu /dalsze rozgrywki w styczniu/.

W skład reprezentacji dziewcząt wchodziły /w nawiasie reprezentacja w której grała r – mini piłka ręczna, s - mini siatkówka, k – mini koszykówka/: Angelika Piekarz /rsk/, Weronika Michalska/rsk/, Urszula Fedor/rsk/, Paulina Gałązka/rsk/, Joanna Maguda/rsk/, Nikola Eichberger/rsk/, Kinga Ciunel/rsk/, Sylwia Kuczerawa/rk/, Martyna Kuklińska/rk/, Karolina Piotrowska/sk/, Anna Gniado/rk/,  Aleksandra Szandrowska/r/, Julia Zembrzycka/sk/, Aleksandra Pelc/s/, Maria Ciechańska/r/,  Martyna Rutkowska/s/,  Justyna Matejewicz/r/, Wiktoria Cymon/r/, Adrianna Tomaszewicz/r/, Natalia Gudowicz/r/.

Szkołę reprezentowali uczniowie: Rafał Raginia/rsk/, Dawid Podskarbi/rsk/, Daniel Pikorski/rsk/, Krystian Krupa/rsk/, Dawid Gorczyca/rsk/, Kamil Mikliński/rsk/, Grzegorz Marynowicz/rsk/, Borys Legan/rk/, Dawid Duś/rs/, Marcin Woś/sk/, Kacper Karaban/k/, Krystian Mandziejewicz/k/, Jakub Łastowski/r/, Aleksander Rapir/rk/, Rafał Florczak/rk/, Patryk Garbiec/rk/, Jan Sokołowski/rk/, Kamil Fedor/rk/, Aleks Leszczyński/rk/.

Opiekunem wszystkich drużyn jest Pan Mirosław Kobiałka.