Nakrętka na wagę zdrowia - koniec pierwszego etapu akcji

Zakończył się I etap Ogólnopolskiej Akcji dla Rafaela - "Nakrętka na wagę zdrowia".

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się do akcji zbierania plastikowych nakrętek, zakrętek po opakowaniach żywności, środkach chemicznych, kosmetycznych oraz metalowych blaszek od listów InPost.

Gromadzeniem nakrętek pomagamy w zebraniu funduszy na leczenie małego Rafaela, chorego na autyzm.

Rodzice chłopca podziękowali naszej szkole za tak aktywny udział w pomocy. Uczniowie , którzy indywidualnie zebrali dużą ilość nakrętek otrzymali skromne upominki- podziękowania.

Nadal zbieramy nakrętki, akcja trwa do końca czerwca 2012 roku.

Możemy być dumni, że nasi uczniowie mają wielkie serca i potrafią wspierać innych w tak ważnej sprawie. Dziękujemy bardzo.

opracowała Bogusława Piechurska