KLASOWE WIGILIE

Prawie wszystkie klasy i grupy przedszkolne zorganizowały klasowe Wigilie, by poczuć nastrój nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

16 grudnia uczniowie klasy IV B  z wychowawczynią Niną Suską przugotowali klasowaą Wigilię oraz zaległe Mikołajki. Do pomocy włączyli się rodzice, którzy zadbali o pyszne ciasta oraz barszcz z uszkami. Wszyscy podzielili się opłatkiem, po czym zasiedli wspólnie do stołu. Choinka, kolędy i zapach barszczu z uszkami wprowadziły wszystkich we wspaniały świateczny nastrój.

19 grudnia dzieci z obowiązkowego oddziału przedszkolnego wraz z panią Anną Woroszko przygotowała dla rodziców przedstawienie z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia. Następnie wspólnie odśpiewano kolędy, złożono życzenia  tym samym wprawiając się w świąteczny nastrój.

20 grudnia po południu pani Jolanta Kaszuba ze swoją klasą III d zorganizowała Wigilię klasową z udziałem rodziców. Uroczystość rozpoczęła się od przedstawienia przygotowanego przez uczniów i wychowawcę. Oprawę muzyczną przygotowała pani Kaja Grabowicz, a sprzęt nagłaśniający p. Stanisław Grabowicz. Po przedstawieniu wszyscy składali sobie życzenia oraz częstowali się wypiekami przygotowanymi przez rodziców.

Natomiast 22 grudnia dzieci z obowiązkowego oddziału przedszkolnego z panią Moniką Słowik przygotowała Wigilię klasową, dzieci przyniosły swoje ulubione potrawy wigilijne, wspólnie z wychowawcą przygotowali Wieczerzę Wigilijną. Wszyscy składali sobie życzenia, łamiąc się przy tym opłatkiem. Atmosfera świąteczna i dźwięk kolędy zachęcały do wspólnego śpiewania.

21 grudnia 2011 r. na godzinie wychowawczej klasa VI C z wychowawczynią przygotowała Wigilię klasową. Przygotowane przez rodziców wigilijne potrawy, słodkości i owoce, a także podzielenie się opłatkiem i kolędy pozwoliły przeżyć nam wspaniały wspólnie spędzony czas. Życzenia wspaniałej przyszłości i Błogosławieństwa Bożej Dzieciny na długo pozostaną w pamięci. To już ostatnie spotkanie przy wigilijnym stole w takim gronie. Dziękujemy kochanym rodzicom za zaangażowanie i wszelką pomoc w przygotowaniu naszej Wigilii.

21 grudnia dzieci z obowiązkowego oddziału przedszkolnego z wychowawczyniami wybrały się na rynek miejski, gdzie można było oglądać jarmark świąteczny i wprowadzić nastrój świąteczny.