Sukces w konkursie BEZPIECZNIE Z PRĄDEM

1 grudnia 2011 r. w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze odbyło się podsumowanie i wręczenie nagród w  konkursie  "Bezpiecznie z prądem” organizowanym  przez  firmę Turon Dystrybucja S.A

Tegoroczną, szóstą edycję konkursu zrewolucjonizowały opowiadania, w których energii elektrycznej nadawano cechy ludzkie oraz prace plastyczne malowane na szkle. Na wyróżnienie zasługiwały też wyjątkowo kolorowe rysunki, z których biła pozytywna energia oraz prace literackie.

W szranki stanęło ponad 800 uczniów z całego dawnego województwa jeleniogórskiego. W szóstej edycji konkursu zmierzyli się w trzech kategoriach wiekowych. Zadaniem najmłodszych było przygotowanie pracy plastycznej „Na tropie przyjaznej energii elektrycznej”. Nieco starsze koleżanki i koledzy z klas IV-VI zajmowali się pisaniem opowiadań na temat „Wyprawa w nieznane. Moja przygoda w tajemniczej krainie ekologicznej energii”. A najstarsi uczniowie z gimnazjów fotografowali energię elektryczną.

Uczennica naszej szkoły Justyna Dworak – Fehring  z kl. VIa  za swoją pracę literacką otrzymała wyróżnienie i nagrodę. (Kliknij tu  i pobierz prace Justyny - miłej lektury)

W kategorii prac plastycznych wyróżnienie otrzymały siostry:  Hanna i Gabriela Kowalska z klasy II.

Uczestnicy obejrzeli  spektakl pt. „Czarownice w Bibliotece” w reżyserii Michała Derlatka przygotowanego przez aktorów  Zdrojowego Teatru Animacji. Gratulujemy Justynie Dworak – Fehring oraz  pani Małgorzacie Kłosowskiej, a także Hannie i Gabrieli Kowalskiej i pani Lilii Miklaszewskiej.

Małgorzata Kłosowska